BIURO PRASOWE

Oshee, 06.04.2017

Nowe wcielenie zawodników KSW


KSW, czyli Konfrontacja Sztuk Walki, wymaga od zawodników ogromnego wysiłku i skupienia, od treningów zaczynając na zdobywaniu zwycięstw kończąc. O tym wie każdy fan tego sportu, nie każdy jednak wie, że ten rodzaj wysiłku fizycznego różni się od innych dyscyplin sportowych takich jak bieganie czy jazda na rowerze. To właśnie dla miłośników KSW powstanie dedykowana seria napojów izotonicznych marki OSHEE tworzona z myślą o zawodnikach przez nich samych.


Nowa linia produktów OSHEE FIGHT z logotypem KSW dostępna będzie w trzech wersjach smakowych oraz trzech pojemnościach: puszka 500ml, butelka 0,75l oraz butelka 1litr. Konfrontacyjne sztuki walki wymagają motywacji, dlatego też firma OSHEE, zgodnie ze swoją strategią „LIVE, FIGHT, WIN”, zdecydowała się zadedykować współpracy napój izotoniczny. Izotoniki te zalecane są do spożycia podczas treningów, kiedy organizm traci nie tylko wodę, ale również ważne dla zdrowia witaminy, węglowodany czy elektrolity. Substancje w nich zawarte swobodnie przenikają do krwiobiegu, zapewniając szybkie nawodnienie oraz dostarczenie niezbędnych komponentów energetycznych i mineralnych. Produkty te projektowane są we współpracy z zawodnikami KSW, dlatego ich formuła jest idealnie dopasowana dla miłośników tych sportów walki i spełni oczekiwania zarówno amatorów jak i zawodowców.

„To dla nas ważne, że sponsorem Federacji KSW została firma, której zależy na sporcie, rywalizacji i tym, aby ciągle iść dalej i nie poddawać się. To właśnie takiej motywacji potrzebują zarówno nasi zawodnicy oraz kibice. Nawiązując współpracę z OSHEE jesteśmy przekonani, że wspólnie jeszcze bardziej zmobilizujemy wszystkich uczestników do walki, a emocje, które będą nam towarzyszyć podczas planowanych wydarzeń pozostaną niezapomniane”, mówi Maciej Kawulski, współwłaściciel Federacji KSW.

W skład nowej linii produktów OSHEE FIGHT wchodzą trzy napoje izotoniczne: OSHEE FIGHT ACAI-POMEGRANATE FLAVOUR ISOTONIC DRINK o smaku acai-granat, OSHEE FIGHT CURRANT-RASPBERRY FLAVOUR ISOTONIC DRINK o smaku porzeczka-malina oraz OSHEE FIGHT BLACKCURRANT FLAVOUR ISOTONIC DRINK o smaku czarnej porzeczki. Wszystkie produkty zawierają witaminy: niacynę, witaminę E, kwas pantotenowy, witaminę B6, biotynę, witaminę B12, a także wapń, potas oraz magnez. Dodatkowo mają również guaranę.

Kontrakt pomiędzy firmą OSHEE a Federacją KSW potrwa do połowy kwietnia 2019 roku.

***

Biuro prasowe OSHEE:
Agnieszka Supińska

Tel: 22 858 74 58

O OSHEE:
OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.

OSHEE to marka stworzona z pasji do wygrywania. Jeśli podążasz za swoim celem, walczysz do końca i swoje porażki traktujesz jako część Twojego sukcesu - OSHEE jest właśnie dla Ciebie.

Od momentu powstania OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

OSHEE motywuje. OSHEE inspiruje. OSHEE daje energię do walki z codziennymi wyzwaniami. OSHEE to działanie. OSHEE to rozwój i ciągłe doskonalenie. OSHEE to okrzyk zwycięstwa na mecie! OSHEE to radość po ciężkiej walce. LIVE, FIGHT, WIN!