BIURO PRASOWE

Toshiba, 28.05.2014

Połączenie piękna, wysokiej wydajności i smukłej konstrukcji – przedstawiamy nowa serię Toshiba Satellite S


Toshiba Europe GmbH ogłosiła nową serię laptopów Satellite S – w Polsce dostępny będzie wkrótce ultra cienki i stylowy S70 o wymiarach 43.9 cm (17.3"). Laptop wyposażony jest w dotykowy ekran i szereg funkcji, ponad to oferuje wyjątkową wydajność.


Toshiba, która się wyróżnia
Laptop Toshiba S70 wyróżnia się obudową ze szczotkowanego aluminium, która jest jednocześnie elegancka i praktyczna. Laptop z dużym ekranem ułatwia pracę, a wraz z dyskiem Blu-rayTM BD-RE (BDXL) staje się idealnym urządzeniem do zabawy.

Rozrywka
Laptopy Toshiba serii S wyposażone są szereg funkcji umożliwiających korzystanie z multimediów. Wysokiej jakości głośniki harman/kardon® wraz z systemem DTS SoundTM umożliwiają słuchanie muzyki lub oglądanie filmów bez konieczności podłączania dodatkowego wzmacniającego sprzętu.

Wbudowana technologia Resolution+ analizuje i poprawia jakość filmu oraz zdjęć w czasie rzeczywistym, z kolei HD, HD+ i Full HD zapewniają ostrość detali i żywe kolory.

Pełna moc, mnóstwo możliwości
Procesor Intel® CoreTM do i7 zapewnia szybką, płynną pracę, poza tym świetnie sprawdza się w czasie zabawy nawet podczas użytkowania kilku aplikacji na raz.

Laptopy wyposażone są w zintegrowaną grafikę Intel® lub AMD RadeonTM R7 M260 GPUs lub AMD® Radeon™ R9 M265X oraz 2GB GDDR5 VRAM, gwarantujące płynność i dużą wydajność w grach.

Wiele możliwości połączeń
Laptop Satellite S70 posiada wiele możliwości połączeń. Technologie Intel® Wireless Display i certyfikowany WiFi® MiracastTM gwarantują przesyłanie obrazu na duży ekran telewizora bez konieczności podłączania kabli. Port HDMI umożliwia transfer treści multimedialnych w Ultra HD na telewizory UHD gwarantujące rozdzielczość cztery razy wyższą niż Full HD. Cztery porty USB w tym USB 3.0 służą do łatwego i szybkiego przesyłania danych oraz przegrywania zdjęć i filmów na inne urządzenia. Wśród portów jest również Sleep-and-Charge, dzięki któremu odtwarzać MP3 lub telefon mogą być ładowane nawet przy wyłączonym laptopie.

Laptop Toshiba Satellite S70 będzie dostępny w polskich sklepach na początku czerwca. Cena sugerowana: od 4299 PLN.

Toshiba Satellite S Series:
- Procesor: Intel® Czortem i7 CPUs czwartej generacji
- Karta graficzna: zintegrowana Intel® HD lub AMD Radeon™ R Series M260 dedykowany GPUs
- Pamięć: do 16 GB (2x 8GB) DDR3L 1600Mhz
- Złącza: Gigabit LAN, 'Wi-Fi™ AC' standard Intel® Dual Band Wireless-AC 3160 adaptor, Intel® Wireless Display, Wi-Fi® Certified Miracast™, kamera HD
- Dźwięk: głośniki Harman Kardon®, DTS Sound™, słuchawki/mikrofon
- System operacyjny: OS Windows 8.1 64-bit

Satellite S70:
- Ekran: 43.9 cm (17.3") HD+ or Full HD LED wyswietlacz z podświetleniem
- HDD: do 1 TB lub 1 TB SSHD
- ODD: opcjonalnie Blu-ray DiscTM BD-RE (XL) drive lub Super-multi DVD drive
- Złacza: HDMI® ( Ultra HD output), 2 x USB 3.0 (1 x z USB Sleep and Charge) i 2 x USB 2.0
- Żywotność baterii: do 6h (Mobile Mark 2012)
- Wymiary: 413 x 268 x 33.05 mm
- Waga: 2.7 kg

***

Firma Toshiba jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie wprowadzania zaawansowanych technologii, producentem i sprzedawcą wielu różnych produktów elektrycznych i elektronicznych na rynku systemów informatycznych i komunikacyjnych, cyfrowych produktów powszechnego użytku, urządzeń i podzespołów elektronicznych, systemów zasilania (w tym systemów korzystających z energii nuklearnej), systemów do obsługi infrastruktur przemysłowych i społecznych oraz urządzeń domowych. Firma Toshiba została założona w 1875 roku i dzisiaj składa się z sieci ponad 590 firm zatrudniających 206 000 pracowników na całym świecie, a jej roczna sprzedaż przekracza 68 miliardów dolarów amerykańskich. Więcej informacji na temat firmy Toshiba znajduje się na stronie: www.toshiba.pl

Toshiba Europe GmbH, z siedzibą w Neuss, Niemcy, jest częścią grupy Toshiba Corporation, Tokyo.

Kontakt dla mediów:
Michal Houdek
Toshiba Europe GmbH

+420 730 156 268

Klaudia Piwowar
Partner of Promotion

+48 22 858 74 58 wew. 42

Odwiedź nas online
Odwiedź naszą stronę i bądź na bieżąco z produktami, specyfikacjami i ofertami specjalnymi: http://www.toshiba.pl/

Polub nas na Facebooku: http://www.facebook.com/Toshiba.Polska