BIURO PRASOWE

Procter & Gamble - Pampers , 28.05.2014

Skóra maluszka może oddychać nawet w pieluszce? Teraz to możliwe dzięki Pampers Premium Care!


Pampers Premium Care przedstawia technologię, dzięki której pieluszka pozostaje sucha, a skóra dziecka oddycha.Rodzice doskonale wiedzą, że aby skóra dziecka była zdrowa i delikatna niczym aksamit, powinna „oddychać". Uznani dermatolodzy potwierdzili to, co pokolenia mam wiedziały od dawna: świeże powietrze korzystnie wpływa na kondycję skóry dziecka. Wciąż pozostają jednak pytania. W jaki sposób dostęp powietrza do skóry malucha pomaga w jego rozwoju? Jak mieć pewność, że skóra dziecka oddycha przez cały dzień, a rozwój pociechy jest należycie wspierany? Co zrobić, by nie martwić się niedogodnościami związanymi z pozostawianiem malucha bez pieluszki?

Świeże powietrze korzystnie wpływa na kondycję skóry maluszków. Pamiętając o tym, troskliwa mama może chronić delikatną skórę swojego dziecka przez cały rok i w prosty sposób sprawić, by „oddychała" przez cały dzień.

Kontakt skóry malca ze świeżym powietrzem pomaga dziecku rozwinąć zmysły oraz relacje z mamą i pozostałymi osobami z jego otoczenia, co pozytywnie wpływa na zdrowy rozwój maluszka. Dopóki pamiętamy o kilku podstawowych zasadach, parę chwil każdego dnia w samej tylko przepuszczającej powietrze pieluszce może przynieść malcowi wiele korzyści. Zakładanie dziecku dobrej jakości pieluszek, które pozwalają skórze „oddychać", takich jak Pampers Premium Care, pomoże utrzymać idealne warunki w „strefie pieluszkowej". Oznacza to, że powietrze może wówczas swobodnie cyrkulować, a wilgoć jest szybko odprowadzana z powierzchni skóry malca. Pieluszki Pampers Premium Care z mikroporami, które przepuszczają powietrze, pomagają zapewnić odpowiednie warunki dla skóry dziecka, jednocześnie ułatwiając jej „oddychanie". Dzięki temu delikatna skóra maluszka może doświadczać korzyści płynących z kontaktu ze świeżym powietrzem.

Aby zapewnić odpowiednie warunki dla delikatnej skóry dziecka w trosce o jej zdrowie, eksperci marki Pampers opracowali pieluszki Pampers Premium Care, dostępne we wszystkich rozmiarach z perforowaną, przepuszczającą powietrze warstwą zewnętrzną z mikroporami. Dzięki temu skóra dziecka ma kontakt ze świeżym powietrzem, nawet gdy malec ma na sobie pieluszkę. Pomaga to zredukować ryzyko podrażnień skóry, gwarantując dziecku pięciogwiazdkową ochronę i komfort. Ponadto Pampers, dążąc do zapewnienia jak najlepszej ochrony skóry dziecka i odpowiadając na potrzeby młodych rodziców, wyposażył pieluszki Pampers Premium Care w rozmiarach 1-3 w zaprojektowany przy współpracy z położnymi wskaźnik poziomu wilgoci, który pomaga w łatwy sposób zorientować się, kiedy następuje najwłaściwszy moment na zmianę pieluszki. Często opiekunowie nie potrafią stwierdzić, czy dziecko czuje dyskomfort związany z uczuciem wilgoci i czy już czas, żeby je przewinąć. Dlatego też wskaźnik poziomu wilgoci, który w kontakcie z wilgocią zmienia kolor z żółtego na niebieski, jest bardzo pomocnym narzędziem, pomagającym rodzicom stwierdzić, że należy już zmienić dziecku pieluszkę.

Pampers Premium Care oferuje pięciogwiazdkową ochronę skóry dziecka:
- Technologia pozwalająca skórze „oddychać" – pieluszki Pampers Premium Care we wszystkich rozmiarach zostały wyposażone w mikropory, które przepuszczają powietrze i pomagają skórze oddychać, nawet kiedy malec ma na sobie pieluszkę.
- Wyjątkowy wkład z technologią DryMax™ – dzięki technologii DryMax™ pieluszki Pampers Premium Care to nasze najcieńsze i najsuchsze pieluszki, przebadane laboratoryjnie, aby skóra dziecka pozostawała sucha aż do 12 godzin.
- Unikalna Struktura Plastra Miodu – pieluszki Pampers Premium Care (w rozmiarach 1-3) to jedyne pieluszki z warstwą o strukturze plastra miodu, która pochłania nie tylko wilgoć, ale i luźną kupkę.
- Wykończenie miękkie jak bawełna – super-miękkie wykończenie wewnątrz i na zewnątrz pieluszki delikatnie chroni wrażliwą skórę maluszka i jest dla niego miękkie i przyjemne w dotyku.
- Elastyczne boczki – elastyczne boczki Pampers Premium Care zaprojektowano tak, aby zapobiegać odznaczaniu się pieluszki na ciele dziecka.

Pieluszki Pampers Premium Care stosowane razem z chusteczkami Pampers Sensitive zawierającymi unikalny balsam Pampers, pomagają zapewnić wymagającej skórze dziecka jeszcze lepszą ochronę i pielęgnację, dzięki:
- Materiałowi miękkiemu jak bawełna
- Emolientom pielęgnującym skórę
- Łagodnym składnikom oczyszczającym, które pomagają rozpuszczać zanieczyszczenia i je usuwać
- Systemowi pomagającemu przywrócić naturalną równowagę pH skóry.

Lata badań dowiodły, że produkty marki Pampers pomagają zachować zdrowo wyglądającą skórę i zapewniają dokładne oczyszczanie.

Cena rekomendowana pieluszek Pampers Premium Care: 53.99 PLN za paczkę (Value Pack).
Cena rekomendowana chusteczek Pampers Baby Sensitive: 7.99 PLN za opakowanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pięciogwiazdkowej ochronie skóry maluszka, odwiedź stronę www.pampers.pl oraz profil Pampers Polska na Facebooku.

 

***

Kontakt prasowy:

Partner of Promotion
Agnieszka Jędrzejczyk – Wojciechowska
tel: 22 858 74 58 wew. 56