BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 20.05.2014

Nowy kalendarz. Zaplanuj sobie wrzesień!


Na miejsca, gotowi, start! Polowanie na wrześniowe podróże od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację czas zacząć! Dzisiejsze udostępnienie nowych terminów to wyjątkowa gratka dla wszystkich miłośników podróży. Otwarcie kalendarza to doskonały moment, aby zastanowić się w jakim kierunku chcemy zaplanować nasze wrześniowe wyjazdy. Nowa pula biletów jest dostępna od dziś, tj. 20 maja i umożliwia wszystkim pasażerom rezerwację biletów w terminie od 5 do 30 września. Bilety w cenie od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej są dostępne już na stronie internetowej www.polskibus.com.„Dziś otwieramy nowy kalendarz na wrzesień. Jest to doskonała okazja, aby już teraz zarezerwować bilety na podróże w bardzo atrakcyjnej cenie. Zdajemy sobie sprawę, że na ten moment wyczekują wszyscy miłośnicy komfortowego podróżowania naszymi wspaniałymi, czerwonymi autokarami. To odpowiedni moment, aby zaplanować weekendowy wyjazd ze znajomymi do jednego z 20 atrakcyjnych miast i 5 europejskich lokalizacji. Wrzesień to także czas powrotów do szkoły i na uczelnie, dlatego uczniowie oraz studenci już teraz mogą skorzystać z okazji i zarezerwować bilety w bardzo korzystnej cenie" – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Bilety już teraz można zarezerwować na okres od 5 do 30 września korzystając z prostej w obsłudze wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Na pokładach wszystkich nowoczesnych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele pod którymi znajdują się gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Zarezerwuj bilety już dziś i ciesz się wygodnym podróżami do 20 polskich i 5 europejskich lokalizacji
z PolskiBus.com.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101