BIURO PRASOWE

Toshiba, 17.03.2014

Ubierz swój tablet Toshiba Encore razem z Mariuszem Przybylskim


Moda staje się zjawiskiem, które przenika do każdej dziedziny życia, nawet do nowych technologii. Podążając za tym trendem, Toshiba wraz z topowym polskim projektantem Mariuszem Przybylskim, stworzyła wyjątkowe, designerskie etui do tabletu Toshiba Encore, a do tego konkurs, na własne, wymarzone etui.


Toshiba nie tylko podąża za trendami, ale też je kreuje, dlatego rozpoczyna realizację kolejnego przedsięwzięcia w obszarze mody przy wsparciu czołowego polskiego projektanta Mariusza Przybylskiego. W poprzednich latach Przybylski zaprojektował specjalną linię pokrowców pod nazwą „Prêt-à-Portégé" dla limitowanej serii laptopów Toshiba oraz sygnował swoim nazwiskiem hasło „To się nosi". Owocna współpraca zaprocentowała kolejnym projektem, tym razem związanym z tabletami.

Mariusz Przybylski specjalnie dla Toshiba zaprojektował wyjątkową limitowaną kolekcję etui do tabletu Toshiba Encore z Windowsem 8.1 oraz pełną wersją Microsoft Office Home & Student 2013. Model ten, podobnie jak kolekcje projektanta, z jednej strony charakteryzuje się wyjątkowym, eleganckim designem, a z drugiej nowoczesnością i funkcjonalnością. Encore dzięki charakterystycznemu stylowi i odpornej, ergonomicznej konstrukcji został stworzony z myślą o podróżach. Jest zoptymalizowany do pracy w trybie portretowym i wygodny do trzymania w każdej pozycji. Premiera limitowanej edycji etui Encore odbyła się podczas piątkowego pokazu najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego.

Od dziś każdy, kto zdecyduje się na zakup tabletu Toshiba Encore u jednego z partnerów Toshiba otrzyma w prezencie designerskie, skórzane etui zaprojektowane i sygnowane przez samego Mariusza Przybylskiego. Etui dostępne jest w sześciu wariantach kolorystycznych: czarnym, brązowym, fioletowym, różowym, czerwonym i srebrnym. Tablety Encore wraz z etui od Mariusza Przybylskiego dostępne będą wyłącznie w sieci SFERIS i na www.sferis.pl. Po dokonaniu rejestracji na stronie i wyborze koloru, etui zostanie przesłane pod wskazany adres pocztą lub kurierem. Nowa, limitowana kolekcja etui nie tylko ochroni tablet Toshiba Encore przed zarysowaniem, ale również pozwala się wyróżnić z tłumu typowych, biznesowych gadżetów.

Bądź jak Mariusz Przybylski – konkurs na Facebooku Toshiba Polska

Dodatkowo, każdy kto chciałby zmierzyć się z Mariuszem Przybylskim w roli projektanta unikalnego etui do tabletu, może wziąć udział w konkursie na facebooku, na profilu Toshiba Polska, za pośrednictwem specjalnie stworzonej do tego aplikacji. Autor najciekawszej kreacji otrzyma tablet Encore wraz z zaprojektowanym przez siebie pokrowcem.

Mariuszem Przybylski jest jednym z najzdolniejszych polskich projektantów i jurorem w programie telewizyjnym „Project Runway" na kanale TVN - dedykowanym młodym kreatorom mody. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, na której zdobywał pierwsze modowe szlify. Jego debiutancki pokaz miał miejsce w roku 2005 i spotkał się z niebywałym uznaniem krytyków. Obecnie Mariusz Przybylski ubiera największe polskie gwiazdy ze świata show-biznesu, sztuki i kultury. Jego kolekcje uszyte są z najszlachetniejszych tkanin i charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, a także, misterną dbałością o detale. Sam Przybylski określa swój styl jako połączenie rzeźbiarskich form z czystymi modernistycznymi elementami.

***

Firma Toshiba jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie wprowadzania zaawansowanych technologii, producentem i sprzedawcą wielu różnych produktów elektrycznych i elektronicznych na rynku systemów informatycznych i komunikacyjnych, cyfrowych produktów powszechnego użytku, urządzeń i podzespołów elektronicznych, systemów zasilania (w tym systemów korzystających z energii nuklearnej), systemów do obsługi infrastruktur przemysłowych i społecznych oraz urządzeń domowych. Firma Toshiba została założona w 1875 roku i dzisiaj składa się z sieci ponad 590 firm zatrudniających 206 000 pracowników na całym świecie, a jej roczna sprzedaż przekracza 68 miliardów dolarów amerykańskich. Więcej informacji na temat firmy Toshiba znajduje się na stronie: www.toshiba.pl

Toshiba Europe GmbH, z siedzibą w Neuss, Niemcy, jest częścią grupy Toshiba Corporation, Tokyo.

Kontakt dla mediów:
Michal Houdek
Toshiba Europe GmbH

+420 730 156 268

Klaudia Piwowar
Partner of Promotion

+48 22 858 74 58 wew. 42

Odwiedź nas online
Odwiedź naszą stronę i bądź na bieżąco z produktami, specyfikacjami i ofertami specjalnymi: http://www.toshiba.pl/

Polub nas na Facebooku: http://www.facebook.com/Toshiba.Polska