BIURO PRASOWE

Fundacja Maraton Warszawski, 26.02.2014

Ostatnie 3 dni zapisów na 9. PZU Półmaraton Warszawski z najniższą opłata startową


Zawodnikom rozważającym start w 9. PZU Półmaratonie Warszawskim przypominamy, że jeszcze tylko przez 3 dni można zapisać się na bieg korzystając z najniższej opłaty startowej – 80 PLN. Od początku marca opłata wrośnie do kwoty 120 PLN.


9. PZU Półmaraton Warszawski odbędzie się 30 marca 2014 r. Do tej pory swój udział w biegu zdeklarowało już ponad 13 tysięcy zawodników. Zapisy nadal są otwarte, jednak tylko do 28 lutego obowiązywać będzie podstawowa opłata startowa – 80 pln.

Do pokonania będzie trasa o długości 21,0975 km – dokładnie połówka dystansu maratońskiego. W tym roku biegacze wystartują z Mostu Poniatowskiego i pobiegną przez: Krakowskie Przedmieście w stronę Nowego Miasta, Bonifraterską, Konwiktorską, Krajewskiego, Wybrzeże Gdańskie i Kościuszkowskie, Wioślarską, Solec, Czerniakowską, Podchorążych, Łazienki Królewskie, Aleje Ujazdowskie i Plac Trzech Krzyży, po to by ostatecznie Mostem Poniatowskiego dotrzeć na błonia Stadionu Narodowego. Tam, tuż przy linii mety na wszystkich czekać będzie świetna zabawa, atrakcje dla dużych i małych, ale przede wszystkim – niesłychanie gorący aplauz kibiców.

Dodatkowo, osoby, które przebiegną całą trasę w najbardziej zdumiewającym i pomysłowym przebraniu mogą liczyć na nagrodę specjalną. Regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.pzupolmaratonwarszawski.com/konkurs_na_przebranie

Zapisy na 9. PZU Półmaraton Warszawski możliwe są za pośrednictwem strony internetowej: www.pzupolmaratonwarszawski.com

Wszyscy gotowi? Do biegu, na start! Widzimy się już 30 marca!

***

Fundacja "Maraton Warszawski" została założona w 2002 roku. Jej główną misją jest popularyzacja biegania
w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Ekiden oraz cykl imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego”.

Kontakt dla mediów:
Fundacja „Maraton Warszawski”
Magda Skrocka
+48 510 281 438

Partner of Promotion
Marcin Bratkowski
+ 48 22 858 74 58 wew. 52