BIURO PRASOWE

Partner of Promotion, 17.10.2013

Grupa OKNOPLAST z Partner of Promotion


Partner of Promotion poszerza współpracę z OKNOPLAST. Spółka powierzyła agencji działania media relations dla dwóch kolejnych marek: WnD i Aluhaus. Tym samym, Partner of Promotion zadba o wizerunek całej utworzonej właśnie Grupy OKNOPLAST.


Partner of Promotion współpracuje z OKNOPLAST nieprzerwanie od 2008 roku. Agencja odpowiada za kompleksowe biuro prasowe firmy w zakresie komunikacji korporacyjnej
i produktowej oraz bieżące doradztwo. W związku z dynamicznym rozwojem OKNOPLAST w 2013 roku utworzył Grupę, w skład której wchodzą spółki WnD i Aluhaus. Działaniami PR dla dwóch nowych marek zajmie się Partner of Promotion.

OKNOPLAST należy do czołówki producentów stolarki PVC w Europie. Stworzenie Grupy z nowymi markami pozwoli na jeszcze większe zróżnicowanie oferty produktowej i jej precyzyjne dopasowanie do potrzeb klientów. W ten sposób OKNOPLAST zwiększy swój udział w rynku zarówno w Polsce, jak i za granicą. Firma WnD zajmuje się produkcją okien z segmentu "ekonomicznego plus". Trzon produkcji Aluhaus natomiast stanowią aluminiowe drzwi zewnętrzne, okna i ogrody zimowe.