BIURO PRASOWE

AMD, 22.10.2012

Program "Nie spoczywaj na laurach" firmy AMD daje graczom najgorętsze tytuły gier i zapewnia najlepszą zabawę w okresie świątecznym


Gracze komputerowi mogą otrzymać nawet trzy gry z programu "AMD Gaming Evolved" oraz kupon rabatowy na kolejną grę wraz z zakupem jednej lub kliku kart graficznych AMD Radeon Serii HD 7000
firma AMD (NYSE: AMD) ogłosiła uruchomienie programu p.t. "Niespoczywaj na laurach", w ramach którego wraz z zakupem wybranej kary graficznej AMD Radeon(tm) Serii HD 7000 można otrzymać w pakiecie najważniejsze gry komputerowe nadchodzącego okresu świątecznego, a w tym "Far Cry 3" od Ubisoft oraz "Hitman: Absolution" i "Sleeping Dogs" firmy Square Enix. Gracze, którzy zakupią dowolny z tych pakietów świątecznych, otrzymają również specjalny kod uprawniający do 20% zniżki od ceny detalicznej nadchodzącej gry "Medal of Honor: Warfighter" firmy EA w wersji Digital Deluxe Edition".

Ponadto, firma AMD wprowadza sterowniki AMD Catalyst(tm) w wersji "Nie spoczywaj
na laurach", które zapewnią właścicielom kart graficznych AMD Radeon znaczną poprawę wydajności w wielu ulubionych grach.

Program "Nie spoczywaj na laurach" jest najlepszym pakietem dla osób kupujących karty graficzne AMD Radeon", powiedział Matt Skynner, corporate vice president i general manager w dziale AMD Graphics. "Połączenie najgorętszych tytułów gier z mocą kart graficznych AMD Radeon Serii HD 7000 zapewnia naszym klientom kompletne rozwiązanie na nadchodzący okres świąteczny."

Pakiet "Nie spoczywaj na laurach"

Pakiet "Nie spoczywaj na laurach" oferuje graczom możliwość bezpłatnego pobrania
i/lub otrzymania kodu uprawniającego do zniżki przy zakupie wybranych kart graficznych AMD Radeon Serii HD 7000. Poniższy wykres przedstawia szczegóły:

Jeszcze wyższa wartość
Oprócz pakietu "Nie spoczywaj na laurach" wybrane zestawy będą zawierały kupon umożliwiający natychmiastowy dostęp do wersji Beta gry "Firefall" firmy Red 5 Studios i ekskluzywny zestaw kamuflażu i oznaczeń wojennych do gry.

Sterownik " Nie spoczywaj na laurach"
Sterownik AMD Catalyst w wersji "Nie spoczywaj na laurach" jest jednym z najważniejszych sterowników jakie firma AMD kiedykolwiek zaoferowała graczom. Zaprojektowany z myślą o wzroście wydajności i stabilności daje entuzjastom gier komputerowych gwarancję, że moc karty graficznej jest wykorzystywana optymalnie i nigdy nie jest marnotrawiona. Wraz z partnerami programu AMD Gaming Evolved reprezentującymi takie tytuły jak: "Far Cry 3", "Hitman: Absolution" i "Medal of Honor: Warfighter," nadeszła nowa era dominacji w grach komputerowych.

Nieistotne którą kartę graficzną AMD Radeon Serii HD 7000 wybiorą gracze
w nadchodzącym okresie świątecznym - otrzymają niezrównaną wydajność połączona z wyborem najgorętszych tytułów gier w sezonie. Jeszcze dziś będzie można pobrać sterownik AMD Catalyst w wersji "Nie spoczywaj na laurach". Pakiety gier będą dostępne w polskich sklepach już niebawem.

***

O AMD
Firma AMD (NYSE: AMD) jest pionierem technologii półprzewodnikowych takich jak działające w wielu komputerach, przełomowe układy przyspieszonego przetwarzania (APU), które rozpoczęły nową erę cyfrowej rozrywki. Rozwiązania serwerowe firmy AMD są przeznaczone dla najlepszych w branży środowisk chmur obliczeniowych i wirtualizacji. Karty graficzne AMD są wykorzystywane w wielu rodzajach nowoczesnych urządzeń elektronicznych, m.in.: komputerach osobistych, konsolach do gier czy superkomputerach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://www.amd.com.

Nazwa AMD, logo AMD Arrow, nazwy AMD Opteron, FirePro, a także ich kombinacje są znakami handlowymi należącymi do firmy Advanced Micro Devices. Nazwa
PCI Express jest znakiem handlowym należącym do PCI-SIG. OpenCL jest znakiem handlowym firmy Apple i jest używane zgodnie z pozwoleniem organizacji Khronos Group Pozostałe nazwy zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i mogą być znakami handlowymi ich prawnych właścicieli.

Kontakt dla mediów:
Bruno Murzyn, AMD CEE: +48 22 698 72 61 ()
Filip Straburzyński, Partner of Promotion: + 48 22 858 74 58 wew. 44 ()