BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 08.08.2012

PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń pomiędzy Białymstokiem a Warszawą


PolskiBus.com rozbudowuje liczbę ekspresowych połączeń autokarowych pomiędzy Białymstokiem a Warszawą; Autokary z Białegostoku do Warszawy będą odjeżdżały aż 4 razy dziennie od poniedziałku do soboty i 3 razy dziennie w niedziele; Odpoczywaj lub pracuj podczas podróży, korzystając z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji; Ceny biletów zaczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej
PolskiBus.com, który miesiąc temu świętował przewiezienie miliona pasażerów, a także otworzył nowe połączenie Warszawa - Radom, dziś ma przyjemność poinformować o zwiększeniu liczby połączeń pomiędzy Białymstokiem a Warszawą. Autokary PolskiBus.com według nowego rozkładu jazdy zaczną kursować we wtorek, 14 sierpnia br.

PolskiBus.com to szybki, tani i komfortowy przewoźnik autokarowy, który swoją działalność rozpoczął w czerwcu 2011 r. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Na pokładzie każdego z autokarów PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatny Internet, gniazdka elektryczne pod każdym siedzeniem, a także klimatyzację i toaletę.

Autokary PolskiBus.com z Białegostoku niezmiennie odjeżdżają z przystanku autobusowego - Bohaterów Monte Cassino 0-59. Od poniedziałku do soboty, pojazdy będą wyruszać o godzinach: 05:00, 10:00, 13:20 i 18:20. Natomiast w niedziele autokary będą odjeżdżały o godzinie: 08:00, 16:00 i 20:00. W Warszawie pasażerowie PolskiBus.com wysiadają na dworcu autobusowym przy stacji Metro Wilanowska (stanowisko nr 14), z którego istnieje możliwość dogodnej przesiadki do transportu miejskiego. Wszystkie połączenia PolskiBus.com są obsługiwane przez luksusowe autokary, które zapewnią pasażerom aż 70 miejsc siedzących. Na ich pokładach pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, czy gniazdka elektryczne, do których podłączyć można ładowarkę do laptopa, tabletu czy telefonu komórkowego. Wszystkie pojazdy wyposażone są również w klimatyzację, wygodne uchylne, skórzane fotele i toaletę. Autokary PolskiBus.com posiadają jedne z najbardziej ekologicznych silników w Europie, które zapewniają niską emisję dwutlenku węgla do środowiska.

Roger W. Bowker, Dyrektor Generalny PolskiBus.com komentuje wprowadzenie nowego rozkładu jazdy dla Białegostoku: "Jestem bardzo zadowolony z faktu, że zwiększamy liczbę połączeń autokarowych z Białegostoku, który jest dla nas bardzo ważnym miastem. Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy zapytania dotyczące zwiększenia liczby połączeń. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy dzwonili i pisali do nas sugerując dodanie nowych godzin odjazdów." Dodaje także: "Myślę, że nasza nowa propozycja sprawi, iż jeszcze więcej mieszkańców Białegostoku wybierze PolskiBus.com jako swój ulubiony środek transportu do Warszawy."

Połączenie pomiędzy Białymstokiem a Warszawą to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko, tanio i komfortowo podróżować pomiędzy tymi dwoma miastami. Warszawa będzie atrakcyjnym miejscem dla osób lubiących aktywny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem a także dla osób, które wolny czas wolą spędzić na spacerach i relaksie. Czas podróży autokarami PolskiBus.com z Białegostoku do Warszawy wynosi tylko 3 godziny i 20 minut. Za przewożony bagaż przewoźnik nie pobiera żadnych ukrytych opłat.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: "Niezwykle ważne dla nas jest dostosowanie oferty do potrzeb każdego regionu. Gdy mieszkańcy Białegostoku zasygnalizowali nam potrzebę rozbudowy połączeń, bardzo szybko podjęliśmy stosowną decyzję. Cieszę się, że możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i zaproponować rozwiązanie, które będzie odpowiedzią na ich potrzeby".

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101