BIURO PRASOWE

Segro, 19.04.2012

Tulipan Park Poznań nowym magazynem FlexLink


W wyniku dynamicznego rozwoju na polskim rynku, firma FlexLink zwiększa wynajmowaną powierzchnię magazynową i przenosi swoją działalność do Tulipan Park Poznań, gdzie zajmie ponad 12 000 m2 powierzchni magazynowej i biurowej. Powierzchnia powstająca dla nowego klienta zaadaptowana będzie na potrzeby składowania i konfekcjonowania towarów.
Obiekt przygotowany dla FlexLink w ramach Tulipan Park Poznań powstał w oparciu o indywidualną ofertę na nowoczesny magazyn klasy A z zaadaptowaną powierzchnią produkcyjną. W ramach długoterminowej umowy firma wynajmie 10 500 m2; powierzchni magazynowej oraz aż 1 700 m28; powierzchni biurowo-socjalnej.

Michał Kaźmierczak, Dyrektor Zarządzający FlexLink pozytywnie komentuje planowaną przeprowadzkę do nowego obiektu: "Poszukiwaliśmy rzetelnego partnera biznesowego dysponującego odpowiednim centrum magazynowo-logistycznym. Elastyczne podejście zespołu szybko przekonały nas do jakości usług oferowanych przez SEGRO. Liczymy, że nowy magazyn usprawni naszą pracę i umożliwi nam dalszy rozwój".

Tomasz Wieland, Dyrektor Oddziału Sprzedażowego FlexLink dodaje: "Jestem przekonany, że przeniesienie magazynu będzie miało bezpośrednie przełożenie na rozwój biznesu w Polsce. Zyskają przede wszystkim nasi klienci, ponieważ otrzymują dostęp do pełnej gamy produktów FlexLink wraz z minimalnym terminem dostawy. FlexLink jest profesjonalistą w swojej branży, dlatego też wybrał profesjonalnego partnera jakim jest SEGRO".

Waldemar Witczak, Regional Director SEGRO dodaje: "Cieszymy się, że oferta parku logistycznego Tulipan Park Poznań została dostrzeżona i doceniona przez FlexLink, firmę, która za pośrednictwem biur handlowych i centrów technicznych zlokalizowanych w 25 krajach świata, zawsze dąży do zapewnienia klientom najwyższej jakości usług i produktów. Także i my przygotowaliśmy ofertę najwyższej jakości, aby spełnić wszystkie oczekiwania klienta".

Tulipan Park Poznań jest strategicznie usytuowany na terenie 53 hektarów zlokalizowanych na granicy gmin Komorniki i Plewiska. Park zapewni łącznie 250 000 m2; nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Ogromną zaletą inwestycji jest jej doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A2 Moskwa - Berlin oraz w niedalekiej odległości od drogi krajowej nr 5 prowadzącej do Wrocławia. Dodatkowym atutem jest ogromny potencjał rozwojowy.

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl