BIURO PRASOWE

Braun, 08.05.2012

Braun Silk-épil 7 Wet & Dry - wyjątkowo skuteczna i delikatna depilacja w wodzie


Nowy depilator Braun Silk-épil 7 Wet & Dry został zaprojektowany tak, by usuwanie niechcianych włosków było nie tylko bardziej skuteczne, ale również delikatniejsze. Wyjątkowy komfort depilacji i długotrwały efekt gładkiej skóry nawet do 4 tygodni to elementy, które można osiągnąć dzięki depilacji na mokro. Taką możliwość zapewniają depilatory Braun Silk-épil 7 Wet & Dry.
Współczesna kobieta po ciężkim dniu w ciągłym biegu marzy tylko o chwili wytchnienia
w domowym zaciszu i miękkim łóżku. Szuka sposobów na ukojenie nadwerężonych zmysłów
i złagodzenia objawów stresu. Wieczorna kąpiel to dla niej najprzyjemniejszy moment dnia. Pomaga się odprężyć, zregenerować siły i zatrzymać pędzące myśli. Podczas tych relaksujących chwil chciałaby możliwie szybko i komfortowo zadbać o gładką skórę. Dlatego eksperci marki Braun, chcąc spełnić oczekiwania współczesnych kobiet, wykorzystali łagodzące ból i kojące właściwości wody. Stworzyli depilator Silk-épil 7 Wet & Dry, który zapewnia skuteczną, ale i delikatną depilację w wodzie.

Wodoodporny i bezprzewodowy depilator Silk-épil 7 Wet & Dry został zaprojektowany tak, by podczas kąpieli i pod prysznicem usuwać najdrobniejsze i najkrótsze włoski (długości 0,5 mm), jednocześnie zapewniając poczucie komfortu. Skóra pod wpływem ciepłej wody odpręża się a jej wrażliwość na ból się zmniejsza . Dzięki temu depilacja w wodzie jest znacznie przyjemniejszym zabiegiem niż depilacja na sucho, a skóra pozostaje gładsza i mniej podrażniona. Ekspertom marki Braun udało się zniwelować dyskomfort, jaki odczuwają kobiety podczas usuwania włosków. Teraz w zaciszu własnego domu mogą osiągnąć efekt perfekcyjnie gładkiej skóry nawet do 4 tygodni.

Depilator Silk-épil 7 Wet &Dry jest bezprzewodowy, co zapewnia pełną swobodę ruchów i wygodę stosowania pod prysznicem lub w wannie. Natomiast skuteczną depilację w każdych warunkach gwarantują rozwiązania technologiczne, m.in.:

- System Close-Grip to 40 par pęset zaprojektowanych tak, by pozostawać w bliskim kontakcie ze skórą. Pęsety chwytają włoski przy samej skórze, umożliwiając skuteczne usunięcie najmniejszych włosków, nawet tych wielkości ziarnka piasku.
- Ruchoma główka, która wychyla się o 15 stopni w przód i w tył. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała, zapewniając większy komfort depilacji i pełną dokładność.
- System masujący o wysokiej częstotliwości pomaga zmniejszyć wszelkie odczucie dyskomfortu i stymuluje skórę, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana do depilacji.
- 5 różnych nakładek, by zapewnić maksimum skuteczności, dokładności i komfortu. Głowica goląca pozwala na delikatną depilację na sucho. W miejscach szczególnie wrażliwych, jak okolice bikini i pachy, doskonale spisują się dwie nasadki z otworami różnej wielkości i trymer z głowicą golącą. Natomiast ruchoma nasadka EfficiencyPro zapewnia bliski kontakt ze skórą, zawsze przyjmując optymalną pozycję pracy, by skóra była jeszcze gładsza.
- Chusteczki Olay/Olaz do stosowania przed depilacją znajdują się w każdym opakowaniu depilatora Silk-épil 7. Chusteczki zmiękczają i chłodzą skórę. Dzięki temu optymalnie przygotowują ją do depilacji, pomagając w osiągnięciu efektu jedwabiście gładkiej skóry.

Depilator Braun Silk-épil 7 Wet & Dry został zaprojektowany z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających kobiet, które oprócz niezwykłej skuteczności urządzenia dostrzegą również jego estetyczne walory. Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, pasujący do dłoni, co znacznie ułatwia depilację. Ponadto, zastosowano w nim szereg nowoczesnych, dopracowanych detali, takich jak wygodny włącznik, znajdujący się w zasięgu kciuka czy lampka SmartLight, pozwalająca wychwycić trudne do zauważenia włoski. Eleganckie, srebrne wykończenia, charakterystyczne dla designu marki Braun, będą idealnie komponować się z nowoczesnym wnętrzem każdej łazienki.

***

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Lubońska
Senior Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 106

Paulina Żuk
Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 107