BIURO PRASOWE

Emerson, 05.05.2009

Emerson Network Power wprowadza Liebert PSI-XR: gwarancja zasilania i niezawodna ochrona aplikacji IT.


Nowy zasilacz UPS firmy Emerson Network Power przeznaczony jest do ochrony serwerów, stacji roboczych i sprzętu sieciowego w małych firmach i wyróżnia się wyjątkową elastycznością. Zasilacz ten oferowany jest w obudowie typu rack oraz tower i umożliwia przedłużenie czasu podtrzymania pracy urządzeń dzięki opcji podłączenia zewnętrznych szafek akumulatorów.
Warszawa, 5 maja 2008 r. - Emerson Network Power, firma grupy Emerson (NYSE:EMR) i światowy lider w zapewnianiu ciągłość działania systemów biznesowych o krytycznym znaczeniu (Business-Critical Continuity(tm)) ogłosił wprowadzenie nowego modelu zasilaczy UPS: Liebert PSI XR.

Nowy UPS charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną typową dla technologii "line interactive", na której jest oparty. Jest to szczególnie ważne w środowiskach IT, gdzie ze względu na wysokie zapotrzebowanie na energię istotna jest jej optymalne wykorzystanie. Dodatkowo, Liebert PSI XR, o współczynniku mocy wynoszącym 0,9, zapewnia wyższą moc przy tej samej ilości pobieranej energii.

Kolejną, interesującą właściwością Liebert PSI XR jest układ automatycznej regulacji napięcia (AVR), który kompensuje skoki napięcia i zapobiega nadmiernej eksploatacji akumulatorów przyczyniając się do wydłużenia czasu ich eksploatacji.

Elastyczność instalacji zasilacza Liebert PSI XR, oferowanego w konfiguracji pionowej i poziomej, zapewnia obracany o 90° wyświetlacz LED ułatwiający odczyty niezależnie od wybranego przez klienta typu obudowy.

Szeroki wybór portów komunikacyjnych: port szeregowy, USB, SNMP i styk bezpotencjałowy dopełnia funkcjonalności urządzenia i umożliwia różnorodne warianty instalacji. Do standardowego zasilacza dołączane jest dodatkowo oprogramowanie do automatycznego zamykania systemu operacyjnego zapewniające chroniące dane użytkownika.

Nowe urządzenie firmy Emerson Network Power - Liebert PSI XR, oferowane w modelach o mocy 1000, 1500, 2200 i 3000 VA zapewnia maksymalną elastyczność i wysoką dostępność chronionych systemów. Ponadto, Liebert PSI XR, charakteryzuje się nie tylko najdłuższym czasem podtrzymania akumulatorowego w swojej kategorii i możliwością wymiany akumulatora przez użytkownika w trakcie działania, umożliwia też znaczne przedłużenie czasu pracy wewnętrznych akumulatorów dzięki możliwości podłączenia zewnętrznych szafek akumulatorowych. Użytkownik może więc zainstalować do 6 szafek akumulatorów o wysokości 2U i zapewnić sobie dodatkowe 3 godziny czasu podtrzymania przy pełnym obciążeniu.

Standardowa gwarancja na zasilacz Liebert PSI XR wynosi 2 lata z możliwością przedłużenia o jeden rok.

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47