BIURO PRASOWE

Emerson, 26.02.2009

Emerson Network Power z ekspercką wiedzą na DataCenter Gigacon


W dniu 25 stycznia 2009 r. w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyła się konferencja DataCenter Gigacon poświęcona technologiom, środowiskom i narzędziom zapewniającym najwyższe bezpieczeństwo i efektywność centrów przetwarzania danych. Konferencję wspierał merytorycznie zespół ekspertów Emerson Network Power.
Warszawa, 26 lutego 2009 r. - Trzecia już edycja konferencji zgromadziła ponad 250 osób zainteresowanych rozwiązaniami współcześnie stosowanymi zarówno w projektowaniu jak i budowie data center. Uczestnikami były głównie osoby odpowiedzialne za zakup nowych technologii wykorzystywanych przy wdrożeniach dużych systemów przetwarzania informacji w firmach i instytucjach.

Jedno z wystąpień dotyczyło kompleksowego rozwiązania dla nowoczesnej infrastruktury centrum przetwarzania danych i przygotowane zostało przez przedstawicieli Emerson Network Power. Przedsiębiorstwo jest uznanym na świecie liderem w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) i skupia kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w budowie infrastruktury dla data center.

DataCenter Gigacon to ważne wydarzenie dla każdego przedsiębiorstwa i zespołu zainteresowanego inwestycją w centrów przetwarzania danych. W trakcie konferencji przedstawiane są nie tylko nowinki techniczne, ale także gotowe rozwiązania do wdrożenia w firmie. "Jako zespół reprezentujący Emerson Network Power jesteśmy zadowoleni z udziału w konferencji. Takie wydarzenia dają możliwość podzielenia się z uczestnikami własnymi doświadczeniami oraz wiedzą gromadzoną od lat w naszej organizacji" - powiedział Cezary Gutowski, Kierownik Sprzedaży zasilaczy UPS w Emerson Network Power.

Emerson Network Power ufundował także nagrody rzeczowe rozlosowane wśród uczestników konferencji.

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47