BIURO PRASOWE

Motorola, 03.02.2009

Pilnie szukamy "mgorne" - zwyciężczyni konkursu MOTOROKR STAR!


Wyśpiewała zwycięstwo w finale konkursu MOTOROKR STAR(tm) ... i nawet o tym nie wie. Motorola prosi o pomoc w znalezieniu młodej artystki o nicku "mgorna".
Warszawa, 3 lutego 2009 r. - nagrała klip, umieściła go na stronie konkursu i wygrała! "Mgorna", uczestniczka polskiej edycji konkursu Motoroli (NYSE: MOT) wykonująca piosenkę "Alone" wygrała główną nagrodę w międzynarodowym finale MOTOROKR STAR. Czekają na nią: kontrakt płytowy z jedną z wiodących wytwórni nagraniowych*, konsultacje wokalne u Fergie, roczny kontrakt* z Maximum Artist Management i możliwość nagrania utworu napisanego przez Wyclefa Jeana, specjalnie dla MOTOROKR STAR, podczas wycieczki do Nowego Jorku. Pozostał tylko jeden warunek do spełnienia - artystka musi skontaktować się z organizatorem konkursu do czwartku 5 lutego 2009.

*Te kwestie pozostają do indywidualnych ustaleń.

- Jesteśmy dumni, że to właśnie zgłoszenie z Polski zostało uznany za najlepsze przez Wyclefa Jeana. Bardzo zależy nam na jak najszybszym kontakcie z finalistką. O pomoc w tej sprawie prosimy również wszystkie osoby, które znają zwyciężczynię - mówi Małgorzata Matusiewicz, Marketing Manager Mobile Devices, Central and Northern Europe.

Zwycięskie nagranie można zobaczyć [html]tutaj[/html]

O konkursie

Muzyczne zmagania rozpoczęły się w listopadzie ubiegłego roku. Warunkiem uczestnictwa był zakup jednego z wymienionych w regulaminie konkursu telefonu w okresie od 1 listopada do 31 grudnia 2008 roku. Następnie wystarczyło założyć na stronie www.motorokrstar.com/pl konto i umieścić tam nagranie wykonanej przez siebie piosenki wybranej spośród następujących tytułów:
  • 1. True Colors (w wykonaniu Cyndi Lauper)
  • 2. Big Girls Don't Cry (w wykonaniu Fergie)
  • 3. Alone (w wykonaniu Celine Dion)
  • 4. Hit Me With Your Best Shot (w wykonaniu Pat Benatar)
  • 5. Call Me (w wykonaniu Blondie)
  • 6. Gone 'til November (w wykonaniu Wyclef Jeana)
  • 7. Touch Your Button (w wykonaniu Wyclef Jeana)
  • 8. Heartbreak Hotel (w wykonaniu Elvisa)
  • 9. Stand By Me (w wykonaniu Bena E. Kinga)
  • 10. Livin' On a Prayer (w wykonaniu Bon Jovi)Kampania reklamowa:

W Polsce konkurs Motoroli od 10 listopada wspierała komunikacja teaserowa. Tydzień później kampania reklamowa ujawniła szczegóły projektu oraz ruszyła strona internetowa konkursu, m.in. na największych portalach (WP, Onet, Interia, Gazeta.pl) i w komunikatorze Gadu-gadu. Wsparcia udzielały media: MTV, VIVA, VH1, radio Eska ze stroną internetową stacji oraz magazyn "Eurostudent". Konkurs był promowany również w trakcie audycji "ImprEska w Radiu Eska".

***

Kontakty dla mediów:
Małgorzata Matusiewicz
Motorola
+48 22 606 04 50


Agnieszka Józefowicz
+48 22 858 74 58 wew. 49


MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowane w amerykańskim Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych. Znak towarowy Bluetooth należy do jego właścicieli i jest wykorzystywany przez firmę Motorola na podstawie udzielonej licencji. Android, Google, Google Maps, Google Latitude, Google Mail, YouTube, iGoogle, Android Market i Google Talk są znakami towarowymi Google inc. Wszystkie inne nazwy produktów i usług należą do ich odpowiednich właścicieli. © 2009 Motorola, Inc.