BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 05.02.2009

Legendarna rozwałka - teraz na PC. Jutro premiera, a już dzisiaj możesz pobrać demo Burnout Paradise(tm) The Ultimate Box!


Od 6 lutego na sklepowych półkach znajdziesz najszybsze samochody i blisko 500 kilometrów dróg na otwartej przestrzeni w wersji na PC. A już teraz możesz pobrać demo gry ze strony www.polska.ea.com/burnout !
Zapierająca dech w piersiach gra wyścigowa Burnout(tm) Paradise, która do tej pory była dostępna na PLAYSTATION(r)3 i Xbox 360(tm), doczekała się wersji na PC. Już 6 lutego odbędzie się premiera Burnout Paradise The Ultimate Box w pełnej, polskiej wersji językowej przeznaczonej dla użytkowników komputerów osobistych i PLAYSTATION 3. Mniej cierpliwi już teraz mogą pobrać demo gry. Wystarczy wejść na stronę www.polska.ea.com/burnout aby poczuć przedsmak prawdziwej adrenaliny. Za tydzień The Ultimate Box zostanie wydany na Xbox 360.

Burnout Paradise The Ultimate Box będzie zawierać wszystkie elementy, znane z podstawowej wersji gry oraz liczne dodatki. Wśród nich znajdzie się rozszerzenie z motocyklami oraz zupełnie nowy tryb Party, pozwalający na świetną zabawę dla maksymalnie ośmiu graczy bez konieczności łączenia się z Internetem. Szalona jazda po blisko 500 kilometrach dróg w otwartym świecie gry nabierze więc zupełnie nowego wymiaru. Oczywiście nie zabraknie wielu widowiskowych kraks, będących esencją marki Burnout.

Jak dotąd tytuł otrzymał szereg prestiżowych nagród. Gra zdobyła m.in. tytuł najlepszych wyścigów podczas targów E3 w 2007 roku, wyróżnienia popularnych zagranicznych serwisów internetowych (ign.com, GameSpot.com, GameTrailers.com i Kotaku.com) oraz złoty medal brytyjskiej edycji magazynu Official PlayStation Magazine.

Polska prasa growa również uhonorowała Burnouta. Rekomendacja redakcji CD Action dla "jednej z najlepszych samochodówek ostatnich lat" oraz znak jakości magazynu Click i ocena 9/10 to najlepsze dowody z krajowego podwórka na jakość tej gry.

Więcej informacji na temat gry Burnout Paradise znajduje się na oficjalnej stronie www.polska.ea.com/burnout. Gra w wersji na PC dostępna będzie również w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store: www.eastore.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: