BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 06.02.2009

SPORE: Kosmiczne przygody - wyjątkowy walentynkowy konkurs


Wyrusz w romantyczną podróż po iPoda!
Chcesz podarować ukochanej osobie wyjątkowy prezent? Wyrusz z nami w międzygwiezdną podróż. Za pomocą gry SPORE lub darmowego kreatora stworów (Fabryki Stworów) dostępnego na www.spore.com, stwórz parę stworów i w kilku zdaniach opisz, jak poznały się w trakcie swoich galaktycznych wojaży. Czy zakochani pochodzą z wrogich sobie plemion? A może ona była głównym mechanikiem na statku, którym on wyruszył na podboje innych planet?

Uwolnij wyobraźnię i stwórz niepowtarzalną, romantyczną przygodę. Na trzech autorów najciekawszych historii czekają wyjątkowe iPody SPORE.

Prace prosimy nadsyłać do 14 lutego na adres . W tytule wiadomości prosimy wpisać "SPORE: Kosmiczne przygody konkurs walentynkowy".

Powodzenia!

Więcej o dodatku SPORE: Kosmiczne przygody dowiecie się [html]tutaj[/html].

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: