BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 04.02.2009

Ujawniamy datę premiery The Sims 3(tm)


Trzecia część przygód kultowych Simów pojawi się na półkach sklepowych 5 czerwca.
Bestsellerowa seria The Sims(tm) już wkrótce doczeka się trzeciej części! Z wielką przyjemnością informujemy, że The Sims 3(tm) trafi na półki polskich sklepów w tym samym okresie, co w innych zakątkach globu - 5 czerwca. Dotyczy to wersji na PC, ale także edycji przeznaczonych na komputery Macintosh oraz telefony iPhone i odtwarzacze iPod Touch.

- The Sims 3 to niezwykła produkcja, inspirująca graczy nieskończonymi możliwościami kreacji własnej postaci, o unikatowej osobowości i potrzebach. Każdy będzie mógł stworzyć własnego Sima, wybrać się nim na wycieczkę po mieście, spotkać się z innymi Simami, a następnie film z tego spotkania udostępnić znajomym - powiedział Ben Bell, producent wykonawczy The Sims 3.

Twórz niepowtarzalne Simy i prowadź je przez życie. Ich wygląd i osobowość zależą tylko od Ciebie! Buduj swoim Simom domy - może to być luksusowa willa jak ze snu lub staromodny dworek. Gdy już się urządzą, wyjdź z nimi do miasta i przemierzaj cały tętniący życiem świat gry! Każdy Sim ma swoje życiowe przeznaczenie, cele i marzenia, możesz pomóc mu je urzeczywistnić lub rzucać mu kłody pod nogi - wybór należy do Ciebie!

The Sims 3 to nieskończone możliwości, liczne niespodzianki, nagłe zwroty akcji i mnóstwo zabawy, a dodatkowe atrakcje zawarte w edycji kolekcjonerskiej sprawią, że świat Simów będzie jeszcze bardziej fascynujący!

Nowe, otwarte i pełne życia otoczenie
 • Cały świat gry jest dostępny - przejdź się ze swoim Simem do parku, na randkę w kafejce, zajrzyj do sąsiada lub nawiąż dyskusję z podejrzanie wyglądającą postacią na cmentarzu. Kto wie, co się wydarzy?
 • Podziwiaj naturalne piękno plaży, gór i innych elementów krajobrazu.


Nowe narzędzie tworzenia Sima
 • Możesz stworzyć dosłownie każdego Sima, jakiego sobie wymyślisz. Do dyspozycji są łatwe w użyciu narzędzia projektowania postaci, umożliwiające nieograniczoną modyfikację rysów twarzy, koloru włosów, oczu i nie tylko.
 • Dobierz sylwetkę postaci: czy Twój Sim będzie chudzielcem, garbusem, czy kulturystą?


Nowe cechy osobowości
 • Każda postać ma niepowtarzalną osobowość, na którą składają się różne cechy. Twój Sim może być szaleńcem, kleptomanem, romantykiem, wcieleniem zła itd.
 • Wybrany przez Ciebie zespół cech wpływa na zachowania Sima. Czy stworzysz neurotycznego romantyka o złotym sercu, czy technologicznego geniusza z ciągotami do władzy nad światem?


Nieograniczone możliwości modyfikacji
 • Wygląd świata Simów zależy od Ciebie - dom Sima może być równie niepowtarzalny jak jego osobowość.
 • Zmodyfikować można wszystko - podłogę, elementy wystroju, umeblowanie, ubrania, tapety lub choćby żaluzje.


Nowy krótkoetapowy sposób rozgrywki
 • Oprócz celów życiowych w The Sims 3 są również cele krótkoterminowe.
 • Simy będą stawać przed wieloma dylematami: Czy skorzystać z okazji do półlegalnego zarobku? Czy warto się zemścić? Czy przystać na propozycję rozwoju zawodowego?
 • Spełnienie marzeń Sima zależy od tego, jak poprowadzisz go przez życie. Złodziej, gwiazda rocka lub przywódca mocarstwa - decyzja należy do Ciebie!


Internetowa społeczność The Sims 3
 • Udostępniaj swoje Simy, domy, ubrania oraz filmy i pobieraj elementy stworzone przez fanów Simów z całego świata.
 • Przyłącz się do społeczności The Sims 3, wymieniaj się pomysłami i czerp inspirację!


Więcej informacji na temat gry The Sims 3 znajduje się na oficjalnej stronie thesims3.ea.com oraz pod adresem www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: