BIURO PRASOWE

Polbank EFG, 07.07.2008

Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku EFG w Olsztynie


Polbank EFG otworzył pierwsze na Warmii i Mazurach, Centrum Kredytów Hipotecznych. Kompleksową poradę kredytową lub informacje na temat niezbędnych dokumentów będzie można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 19.00 w placówce lub na spotkaniu z mobilnym doradcą kredytowym. Olsztyńskie Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku EFG mieści się przy ul. Prostej 18/22.
Sukces trzech warszawskich, poznańskiego, gdyńskiego, łódzkiego, katowickiego i krakowskiego Centrum Kredytów Hipotecznych sprawiły, że Polbank EFG otworzył kolejną, dziesiątą tego typu placówkę, tym razem w Olsztynie.

- Dzisiaj w stolicy Warmii i Mazur otwieramy jubileuszowe, dziesiąte Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku EFG. W Polsce obserwujemy nadal ogromne zainteresowanie rynkiem nieruchomości. Dlatego w ostatnich miesiącach rozszerzyliśmy naszą ofertę o Elastyczny Kredyt Domowy. Jego zaletą jest to, że klienci mogą sami zmienić wysokość nawet 6 rat, a raz w roku zrezygnować z płacenia raty w całości - powiedział Loukas Notopoulos, Dyrektor Sprzedaży Mobilnej w Polbanku EFG.

Cechą charakterystyczną wszystkich Centrów Kredytów Hipotecznych Polbanku EFG, jest mobilność zatrudnionych w nich doradców. Oznacza to, że klient może umówić się na rozmowę w sprawie kredytu o dogodnej dla siebie porze - również w godzinach wieczornych i w dowolnie wybranym miejscu. Na jego prośbę pracownicy centrum, mogą załatwić również wszelkie niezbędne do udzielenia kredytu formalności (w tym skompletowaniu dokumentacji).

Aby skontaktować się z doradcą Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku wystarczy przyjść w godzinach pomiędzy 10:00 a 19:00 do jego siedziby przy Prostej 18/22, lub odwiedzić stronę internetową Polbanku www.polbankefg.pl, na której zamieszczone zostały numery telefonów do doradców mobilnych.

Polbank EFG ma w swojej ofercie duży wybór produktów bankowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego takich jak: Elastyczny Kredyt Domowy, w którym klienci w ciągu roku mogą sami zmienić wysokość do 6 rat, a nawet raz w roku zrezygnować z płacenia raty w całość. Gotówkowy Kredyt Bezpieczny, dzięki któremu można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, gotówkowy Kredyt na Miarę ze stałymi, niskimi ratami, oprocentowane najlepiej w Polsce, i to nie w promocji tylko na co dzień, konto Samoszczędzające - na poziomie 6.00 proc. Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla małych firm.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

***

Polbank EFG jest oddziałem EFG Eurobank Ergasias S.A. (Eurobank EFG), drugiego co do wielkości banku w Grecji z aktywami sięgającymi 45 mld euro. Założony w 1990 roku Eurobank EFG otrzymał wysokie oceny od najbardziej renomowanych międzynarodowych agencji ratingowych (Standard & Poor's, Fitch and Moody's), nie tylko za swoją siłę finansową, ale także wysoki poziom usług, duże inwestycje w nowoczesne technologie oraz profesjonalizm kadry zarządzającej i personelu. Jako członek Grupy EFG, Polbank EFG posiada dostęp do największych europejskich rynków finansowych.

Eurobank EFG oferuje szeroką gamę produktów bankowych i usług dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych. Zatrudnia ponad 16 tysięcy osób w Grecji oraz za granicą. Jego sieć dystrybucji obejmuje 750 oddziałów oraz inne kanały sprzedaży. W ciągu ostatnich lat Bank z sukcesem rozpoczął działalność na terenie Bułgarii, Rumunii i Serbii.

Eurobank EFG jest notowany na Ateńskiej giełdzie papierów wartościowych. Jego wartość rynkowa wynosi około 11 mld euro.

Więcej informacji o Eurobanku EFG można znaleźć na stronie: www.eurobank.gr
Polbank24 dostępny jest przez 24 godzimy 7 dni w tygodniu pod numerem infolinii: 0 801 822 100; +48 22 3 822 100.

Kontakt dla prasy:

Partner of Promotion, Agencja PR
Hubert Wojciechowski
Account Executive
Telefon: (22) 858 74 58 w. 49
e-mail: