BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 28.08.2008

Łódzki drifting z Need for Speed(tm) Undercover


W najbliższą niedzielę w Łodzi odbędzie się IV runda Toyo Drift Cup 2008 by PFD sponsorowana przez Electronic Arts, wydawcę gry Need for Speed Undercover.
Tym razem to Łódź będzie gościć najlepszych polskich drifterów. 31 sierpnia zawodnicy, którzy wezmą udział w Toyo Drift Cup 2008, staną przed kolejną szansą powiększenia puli punktów w klasyfikacji generalnej. Czy Bartłomiej Owczarek jadący Nissanem Silvia S15 utrzyma pozycję lidera? Czy wygra i otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 złotych, ufundowaną przez Electronic Arts - głównego sponsora Toyo Drift Cup 2008 by PFD? Przekonamy się o tym w najbliższy weekend! Czwarta runda największej imprezy driftingowej w Polsce odbędzie się na parkingu Tesco Widzew w Łodzi. Organizatorzy zapewniają, że i tym razem nie zabraknie szybkich samochodów oraz dużej dawki adrenaliny.

W klasyfikacji generalnej niepodzielnie króluje Bartłomiej Owczarek z 48 punktami. Tuż za nim uplasował się Jacek Sobczak, kierujący Nissanem 200SX S14a, który do tej pory zebrał 39 punktów. Jedynie jeden punkt mniej ma Wojciech Łubkowski z BMW 350i E 36 i to on zajmuje trzecią lokatę.

Dodatkowo firma Electronic Arts, wydawca serii Need for Speed i jej nowej odsłony Undercover, umożliwi miłośnikom sportów wyścigowych oraz gier wideo przetestowanie gry Need for Speed ProStreet.

Ostatnia, piąta runda Toyo Drift Cup 2008 by PFD oraz finały EUROPEAN DRIFT CHAMPIONSHIP odbędą się 27 września w Poznaniu.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: