BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 12.08.2008

Nowa gra przygodowo-logiczna na konsolę Nintendo DS(tm)


Razem z nieustraszonym Henry'm Hatsworthem gracze będą mogli przeżyć niesamowitą wirtualną przygodę.
Nasza nowa produkcja, którą przygotowujemy z myślą o kieszonkowej konsoli Nintendo DS(tm) to unikalne połączenie elementów przygodowej gry akcji z wątkami logicznymi. Roboczy tytuł nadchodzącego przeboju brzmi Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure, a jego rynkowa premiera nastąpi w pierwszej połowie przyszłego roku.

- Bardzo nas cieszy, że będziemy mogli zaoferować posiadaczom Nintendo DS grę, łączącą w wyjątkowy sposób dwa odmienne style zabawy na obu ekranach tej konsoli - powiedział Robert Nashak z EA Casual Studios. - Po raz drugi przygotowujemy dla Nintendo DS naprawdę unikalny projekt, przeznaczony dla każdego gracza.

Razem z głównym bohaterem Henrym Hatsworthem będzie można przeżyć fantastyczną przygodę w pięciu egzotycznych światach, podzielonych na ponad trzydzieści obszernych poziomów. Na każdym z nich na graczy czeka walka z przeciwnikami oraz rozwiązywanie łamigłówek. Nie zabraknie także licznych sekretnych miejsc, do których dotrą tylko najbardziej wytrwali gracze.

- Przygody Henry'ego Hatswortha będą niesamowite - dodał Scott Walker, producent wykonawczy gry. - Zabawa będzie wciągająca i wypełniona pierwszorzędnym humorem.

Więcej informacji na temat gry Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure znajduje się pod adresem www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: