BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 03.06.2008

Turniej online UEFA EURO(tm) 2008 - zapisz się już dziś!


Electronic Arts Polska, gram.pl oraz Centrum FIFY mają przyjemność zaprosić wszystkich miłośników piłki nożnej do sieciowego turnieju w UEFA EURO 2008. Oficjalna gra Mistrzostw Europy w piłce nożnej przeniesie Was na stadiony Austrii oraz Szwajcarii, abyście poczuli klimat towarzyszący najważniejszemu w tym roku piłkarskiemu wydarzeniu na Starym Kontynencie!
Sieciowe rozgrywki prowadzone będą, niezależnie na platformie PC i Xbox 360(tm), nieprzerwanie od dnia rozpoczęcia Mistrzostw Europy aż do Wielkiego Finału, który odbędzie się 29 czerwca. Tego dnia dwóch najlepszych graczy zmierzy się w walce o triumf i cenne nagrody rzeczowe, między innymi oficjalne piłki czempionatu adidas EUROPASS z autografami dwóch najbardziej znanych polskich komentatorów sportowych, Włodzimierza Szaranowicza i Dariusza Szpakowskiego oraz odtwarzacze multimedialne. Zapisy do turnieju rozpoczęły się 29 maja i będą trwać do 5 czerwca. Nie czekaj, stań do walki o najważniejsze trofeum reprezentacyjne w Europie. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa!

Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy Was pod adres
http://www.euro2008.gram.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: