BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 03.08.2007

Crysis coraz bliżej...


Zacznij odliczać dni do premiery jednej z najbardziej oczekiwanych gier FPS! Powalające na kolana efekty specjalne (DX 10 i DX 9), przemyślana fabuła i świetna grywalność, czynią Crysis(tm) jedną z najbardziej oczekiwanych gier akcji tego roku. Europejska premiera odbędzie się 16 listopada tego roku!
"Studio Crytek nieustannie stara się przekroczyć granice projektowania gier oraz technologii interaktywnych, równocześnie utrzymując jakość na najwyższym poziomie - powiedział Cevat Yerli, CEO i Prezes studia Crytek. Jesteśmy wdzięczni naszym fanom za wsparcie i cierpliwość, i wprost nie możemy się doczekać, kiedy zaprezentujemy im Crysis. A jest na co czekać!"

Oferując graczom tzw. "otwarte zakończenie", Crysis daje niespotykaną dotąd wolność, która sprzyja zdobywaniu unikalnych doświadczeń. Gracze zostaną wyposażeni w rewolucyjny Nanosuit oraz pełny arsenał broni, co zapewni im szeroki wachlarz możliwości, nie tylko w podejściu do całej rozgrywki, ale przede wszystkim do każdego pojedynczego celu lub indywidualnej potyczki. W obliczu bezpośredniego zagrożenia ze strony groźnych i niezwykle inteligentnych obcych konieczna będzie niespotykana odwaga. Wrogi i wciąż zmieniający się front w Crysis składa się z bujnej, tropikalnej dżungli, zamarzających w mgnieniu oka terenów oraz przerażającego, pozbawionego grawitacji środowiska...

Crysis przynosi również przełom na polu gry zespołowej wraz z wprowadzeniem PowerStruggle - oryginalnego trybu pozwalającego na założenie drużyny, liczącej nawet 32 graczy, gdzie przeciwnicy toczą bitwę o przejęcie kontroli nad nowoczesnym uzbrojeniem oraz pojazdami, aby przezwyciężyć wrogów. Tym, którzy wolą akcję przyspieszającą bicie serca akcję typu "deathmatch", Crysis zaoferuje tryb Instant Action, gdzie łatwo dający się przystosować Nanosuit posłuży jako ostateczne narzędzie do przechytrzenia oponentów.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: