BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 26.07.2007

Udanych wakacji życzą Simy


Spędź cudowne lato na tropikalnej wyspie albo odkryj niezbadane zakątki świata nie wychodząc z domu - tylko w oficjalnym dodatku The Sims 2 Podróże. Premiera gry będzie miała miejsce 7 września.
Po wakacjach, razem ze swoimi Simami, zwiedzisz Daleki Wschód, samotnie przemierzysz górskie przełęcze lub wypoczniesz na tropikalnej wyspie.

Relaksujący pobyt w luksusowym apartamencie na egzotycznej wyspie, czy odpoczynek z rodziną pośród dziewiczych gór? A może poznawanie innych kultur? Oficjalny dodatek The Sims 2 Podróże spełni każde wakacyjne marzenie - niezależnie od tego czy masz duszę obieżyświata, czy wolisz opalać się nad brzegiem morza. A może wybierzesz przejażdżkę jeepem lub podziwianie morskiej fauny przez szklane dno łodzi? Zmęczony? Skorzystaj z odnowy biologicznej, ciesz się promieniami słońca, a po relaksującej kąpieli - medytuj ogrodzie ZEN.

W trakcie gry Simy poznają tradycje, kultury, zwyczaje, tańce i kuchnie odwiedzanych miejsc. Spotykają niezwykłych ludzi - pustelników, zaklinaczy ognia, poszukują Wielkiej Stopy. W domu opowiadają rodzinie i przyjaciołom o niezapomnianych przygodach, dzielą się z nimi nowymi umiejętnościami (ucząc tańca Hula, gestykulacji lub targowania się). Na zakończenie mogą wręczyć znajomym przywiezione z podróży pamiątki: egzotyczną biżuterię czy własnoręcznie zebrane muszelki albo udekorować nimi mieszkanie.

"The Sims 2 Podróże to wiele nowych doświadczeń i miejsc do zwiedzenia. Na tym jednak lista niespodzianek się nie kończy. Wyprawy w trzy wakacyjne miejsca to idealna ucieczka od codzienności!" - mówi Rod Humble wiceprezes i szef działu Sims. "Każdy znajdzie coś dla siebie; mamy wybiorą się na masaż w pięknym uzdrowisku, tatusiowie będą ćwiczyć Tai Chi w ogrodzie Zen, zaś dzieci odkryją wrak Statku Piratów! W oficjalnym dodatku The Sims 2 Podróże zabierzecie swoje Simy, a razem z nimi całą rodzinę, na wyprawę życia!"

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: