BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 23.07.2007

Wing Commander Arena od środy na Xbox Live(r) Arcade


25 lipca będzie wspaniałym dniem dla fanów klasycznej serii Wing Commander(tm) i wszystkich miłośników gier, których akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej! Tego dnia, Electronic Arts udostępni w systemie Xbox LIVE(r) Arcade swoją najnowszą grę Wing Commander Arena, umożliwiającą wieloosobową rywalizację w kosmosie aż szesnastu zawodnikom jednocześnie! W grze pojawią się cztery, zróżnicowane i niezwykle emocjonujące tryby zabawy.
Wing Commander Arena to walka w przestrzeni kosmicznej w zawrotnym tempie. Gracze łączą się w zorganizowane zespoły pilotów, by przeciwstawić się konkurencyjnym drużynom z całego świata. Wraz z premierą gry, klasyczna seria Wing Commander zostanie wprowadzona w zupełnie nowy wymiar, oferując możliwość uczestnictwa w wieloosobowych zmaganiach online dla 16 graczy jednocześnie. Zabawa polega na modyfikowaniu pojazdu kosmicznego oraz walce przy wykorzystaniu torped, zabójczych bomb i innych broni. Ważnym elementem Wing Commander Arena jest ciekawy system rankingu, motywujący graczy do zaciętej rywalizacji.

W Wing Commander Arena znajdziecie tryb dla jednego gracza, trzy tryby zabawy wieloosobowej, a także zestaw ośmiu plansz przeznaczonych do rywalizacji zespołowej, pojedynków solo i walki typu "każdy z każdym".

* Aby zagrać w Wing Commander Arena, konieczne jest posiadanie aktywnego konta Xbox LIVE

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: