BIURO PRASOWE

Union Investment TFI, 26.04.2006

UniNewsl.e.t.t.e.r, czyli co słychać w Union Investment TFI S.A.


Dla osób interesujących się funduszami inwestycyjnymi, Union Investment stworzył elektroniczny informator - UniNewsl.e.t.t.e.r. Teraz z pierwszej ręki można dowiedzieć się wszystkiego o funduszach inwestycyjnych zarządzanych przez Towarzystwo, sprawdzić ich wyniki, a także zapoznać się z analizami i prognozami rynkowymi.
W newsletterze można znaleźć kompleksowe informacje o działalności Union Investment TFI S.A. Wiadomości zostały podzielone na cztery stałe części: Fundusze, Dystrybutorzy, Rynek i Wyniki w celu uzyskania efektu uporządkowania oraz przejrzystości tekstu.

Fundusze

W tej części newslettera zamieszczane są przede wszystkim informacje o nowych funduszach w ofercie. Z innych ciekawostek, można tu znaleźć podsumowania i prognozy wraz z komentarzami zarządzających, wyniki funduszy oraz informacje o rankingach, w których uhonorowane zostały fundusze Union Investment.

Dystrybutorzy

Tutaj powinni zaglądać wszyscy poszukujący informacji o nowych placówkach, które przystąpiły do sieci sprzedaży funduszy Union Investment. Internauci dowiedzą się stad także o poszerzeniu oferty funduszy w sieci dystrybucji - placówkach, które dotychczas nie prowadziły sprzedaży wszystkich funduszy UI. Jeśli Towarzystwo i dystrybutor zdecydują wspólnie o wprowadzeniu promocji lub konkursu dla klientów danego dystrybutora, informacje o takim działaniu znaleźć będzie można tutaj.

Rynek

To miejsce zamieszczania analiz i prognoz rynkowych, m.in. miesięcznych analiz branżowych z najbardziej interesujących rynków światowych (jak: samochodowy, Hi-Tech, Internet) przygotowywanych przez dział zarządzania grupy Union Investment. Nie zabraknie też komentarzy dotyczących rodzimego rynku.

Wyniki

To część dla osób, które chcą być na bieżąco z wynikami funduszy, sprawdzać ich wycenę oraz archiwalne wyniki funduszy Union Investment. Klikając w link w górnej części menu, internauta zostaje przeniesiony na stronę z archiwalnymi wycenami funduszy, gdzie może sprawdzić historyczne wyniki oraz budować wykresy ich cen netto oraz stóp zwrotu.

Gdzie znaleźć UniNewsl.e.t.t.e.r?

Otrzymywać newsletter może każdy - wystarczy tylko wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej Towarzystwa www.union-investment.pl w części "Klienci indywidualni"->"Wycena i inne" -> "Newslettery". Subskrypcję można również polecić znajomemu, klikając w link "Poleć stronę", zamieszczony na dole strony. Znajomy otrzyma wówczas mailem link do strony z subskrypcją newslettera.

Pierwszy numer newslettera rozesłany został pod koniec marca. Kolejne numery będą przesyłane do subskrybentów w miarę ukazywania się nowych informacji z TFI. Planowana częstotliwość wysyłki to raz na kwartał. Wysyłka newslettera odbywa się wyłącznie na podstawie zgody, wyrażonej przez subskrybenta i jest zgodna z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczną.

***

Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. od ponad 21 lat oferuje najwyższej jakości rozwiązania finansowe inwestorom indywidualnym (w zakresie funduszy inwestycyjnych, portfeli asset management, a także produktów systematycznego oszczędzania) oraz instytucjom (w zakresie zarządzania płynnością firmy, asset management, tworzenia dedykowanych produktów). Towarzystwo wielokrotnie nagradzane było za osiągane wyniki zarządzania, w tym – jako jedyne – 13-krotnie stawało na podium najstarszego rankingu funduszy inwestycyjnych w Polsce, przygotowywanego przez Rzeczpospolitą i Analizy Online. Więcej informacji na stronie www.union-investment.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Union Investment TFI S.A.
Aneta Kosior, Manager ds. Marketingu i Komunikacji
tel. (22) 449 04 45

Partner of Promotion
Biuro Prasowe Union Investment TFI
Marcin Gliński, Senior Account Executive
Tel. (22) 858 74 58 w. 71,