BIURO PRASOWE

Procter & Gamble - Wella, 11.04.2006

Wellaflex : 24 godziny to za mało? Ciesz się objętością włosów, która trwa także drugiego dnia!


Cienkie i delikatne włosy? To problem co drugiej Polki. Nic więc dziwnego, że tak wiele czasu poświęcamy takiemu układaniu fryzury, by nadać jej jak najwięcej objętości. Efekty tych zabiegów są jednak jednorazowe - już następnego dnia po ułożeniu włosów objętość i puszystość są tylko wspomnieniem. W odpowiedzi na potrzeby kobiet, które oczekują czegoś więcej niż tylko jednorazowego efektu, powstała nowa linia Wellaflex 2-dniowa Objętość, która dzięki formule Flex'Volume daje włosom objętość trwającą również drugiego dnia po ułożeniu fryzury.


Naturalne, zdrowe, lśniące, pełne blasku i objętości włosy to kwintesencja trendów w stylizacji na nadchodzący sezon. Elastyczne, pełne objętości i seksowne uczesania doskonale podkreślają modną w tym sezonie swobodną elegancję nowoczesnej, pewnej siebie kobiety. Co więcej, objętość włosów jest najważniejsza dla połowy badanych kobiet, jak wskazują wyniki badań przeprowadzonych przez koncern Procter&Gamble. Zatem objętość fryzury nie jest jedynie trendem lansowanym na wybiegach, ale także potrzebą kobiet ceniących sobie dobry wygląd.

Ponieważ oczekujemy naturalnej, pełnej objętości fryzury, po każdym myciu włosów oddajemy się rytuałowi suszenia i modelowania fryzury, tak by nadać jej odpowiednią formę i pożądaną objętość. Jednak wilgoć w powietrzu na jaką włosy są narażane w ciągu dnia, czy przygniatanie ich podczas snu powoduje, że już następnego ranka pełna objętości i życia fryzura jest tylko wspomnieniem.

Teraz z nową linią Wellaflex 2-dniowa Objętość marzenie o objętości fryzury, która trwa nawet następnego dnia po myciu wreszcie się spełni. Wellaflex 2-dniowa Objętość jest pierwszą na rynku linią produktów do stylizacji, która sprawia, iż efekt długotrwałej objętości utrzymuje się na włosach nawet drugiego dnia po stylizacji. Dzięki zawartej w kosmetykach formule Flex'Volume, włosy bez trudu odzyskują utraconą sprężystość i puszystość, nawet po 12 godzinnym śnie.

Innowacyjne molekuły zawarte w formule Flex'Volume, działają jak elastyczne poduszeczki, które pozwalają obudzić objętość fryzury nawet drugiego dnia po myciu. Tak jak przygnieciona poduszka poprzez potrząśnięcie odzyskuje swoją formę, tak teraz, dzięki nowej formule Flex'Volume nasze włosy odzyskują utraconą objętość. W przeciwieństwie do innych produktów, które tworzą sztywne, nieelastyczne wiązania pomiędzy włóknami włosa, formuła Flex'Volume tworzy wiązania tak elastyczne, że umożliwiają rewitalizację fryzury i odzyskanie utraconej objętości bez konieczności ponownego mycia i układania włosów.

Wellaflex 2-dniowa Objętość to Pianka do układania włosów i Spray do stylizacji na ciepło, które stosowane regularnie i kompleksowo zapewnią pożądany efekt objętości, nawet drugiego dnia po stylizacji włosów. Kolekcję uzupełnia Lakier Zwiększający Objętość, który pomaga codziennie odświeżyć fryzurę. Aby cieszyć się dłużej puszystą fryzurą, wystarczy pierwszego dnia nałożyć na wilgotne włosy Piankę Wellaflex 2-dniowa Objętość lub przy pomocy Spray'u Wellaflex 2-dniowa Objętość i suszarki - wymodelować fryzurę. Na koniec w celu wykończenia fryzury należy spryskać ułożone włosy Lakierem Zwiększającym Objętość. Następnego dnia po przebudzeniu wystarczy jedynie delikatnie potrząsnąć włosami i ponownie zastosować Lakier Zwiększający Objętość, aby przywrócić fryzurze pełen życia i puszystości wygląd, który będzie trwał przez cały dzień.

Pianka Wellaflex 2-dniowa Objętość
Pianka jest podstawą stylizacji, która nadaje objętość, aż do 2 dni. Formuła Flex'Volume zawarta w produkcie sprawia, że fryzura pozostaje w tej samej formie i nie traci swojej objętości nawet drugiego dnia. Kosmetyk należy nakładać od nasady na umyte, rozczesane i osuszone ręcznikiem włosy. Efekt objętości fryzury utrzymuje się do 2 dni. Pianka zapewnia bardzo mocne utrwalenie, elastyczność fryzury i ochronę przed promieniami UV.

Spray Wellaflex 2-dniowa Objętość do stylizacji na ciepło
Spray jest dobrą alternatywą dla pianki w przypadku długich włosów ponieważ łatwiej go rozprowadzić. Dzięki formule Flex'Volume, która działa pod wpływem ciepła suszarki utrzymuje objętość fryzury aż do 2 dni i ułatwia jej układanie. Produkt można stosować zarówno na mokre, jak i na suche włosy. Najlepsze rezultaty osiąga się po rozpyleniu spray'u z odległości minimum 20 cm. Kosmetyk zapewnia bardzo mocne utrwalenie, elastyczność fryzury i ochronę przed promieniami UV.

Lakier Zwiększający Objętość
Produkt służy do codziennego ożywienia objętości fryzury. Dodatkowo zapewnia wykończenie, bardzo mocne utrwalenie i długotrwałe zwiększenie objętości fryzury bez sklejania włosów, chroniąc je przed promieniami UV. Preparat należy stosować do końcowego wymodelowania fryzury, spryskując włosy u nasady z odległości 20-30 cm.


Jak stosować linię Wellaflex 2-dniowa Objętość, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty?

Dzień 1

  • 1. Nałóż piankę równomiernie od nasady, aż po końcówki na osuszone ręcznikiem włosy - najlepiej grzebieniem lub szczotką.
  • 2. Jeśli masz długie włosy, spryskaj je równomiernie sprayem, najlepiej opuszczając głowę w dół i poruszając nią w trakcie aplikacji.
  • 3. Aby wysuszyć włosy przechyl głowę na bok i przerzuć włosy nad głową. Teraz zacznij suszenie włosów równocześnie wygładzając je. Na koniec możesz użyć opcji chłodzenia. Po wysuszeniu jednej strony, powtórz powyższą czynność susząc drugą stronę głowy.
  • 4. Po dokładnym wysuszeniu włosów ułóż fryzurę jak zwykle przy pomocy palców lub szczotki.
  • 5. Utrwal objętość fryzury Lakierem Wellaflex Zwiększającym Objętość.
  • 6. Ciesz się dniem a potem śpij spokojnie, Wellaflex 2-dniowa objętość zadba o Twoje włosy!Dzień 2

  • 1. Aby odświeżyć objętość włosów, pochyl głowę w dół i palcami przywróć objętość u nasady włosów.
  • 2. Następnie użyj Lakieru Wellaflex Zwiększającego Objętość równocześnie potrząsając głową. Pamiętaj by preparat stosować spryskując włosy z odległości 20-30 cm.
  • 3. Podnieś głowę i nadaj fryzurze kształt przy pomocy palców lub małej szczotki. Unikaj zbyt mocnego szczotkowania, aby nie utracić ożywionej objętości.Sugerowana ceny detaliczne produktów:
Pianka Wellaflex 2-dniowa Objętość - 14,50 zł (200ml)
Spray Wellaflex 2-dniowa Objętość - 19,00 zł (150ml)
Lakier Zwiększający Objętość - 14,50 zł (250ml)

***

Kontakt prasowy:

Partner of Promotion
Agnieszka Jędrzejczyk
Account Manager
tel: 22 858 74 58 wew.56

Partner of Promotion
Katarzyna Walewska
Account Executive
tel: 22 858 74 58 wew.15

Procter&Gamble
Agnieszka Szczepańska
Hair Care and Skin Care PR
tel: 22 590 83 08