BIURO PRASOWE

Ghelamco, 23.12.2021

Zdrofit wkrótce otwiera się w The Warsaw HUB


Popularna sieć klubów fitness Zdrofit otwiera kolejną lokalizację już 3 stycznia 2022 roku w The Warsaw HUB. Dzięki nowym otwarciom Zdrofit będzie posiadać łącznie 75 obiektów w województwach mazowieckim, pomorskim, zachodniopomorskim i świętokrzyskim.


Klub fitness Zdrofit w The Warsaw HUB zajmie powierzchnię ponad 1300 mkw. na pierwszym piętrze budynku „C”, z dostępem do światła dziennego. Umiejscowienie w bezpośrednim sąsiedztwie wyjścia ze stacji metra Rondo Daszyńskiego powoduje, że lokalizacja klubu jest wygodna i dostępna komunikacyjnie dla mieszkańców Warszawy.

Kluby Zdrofit to doceniana przez użytkowników sieć fitness, która od ponad 15 lat dba o zdrowie klientów wdrażając usługi odpowiadające najnowszym trendom i badaniom dotyczącym aktywności fizycznej i jej znaczenia dla kondycji psychofizycznej człowieka. specjaliści i eksperci z obszarów ruchu oraz fizjoterapii opracowują cieszące się powodzeniem wśród klubowiczów programy treningowe, takie jak Antystres, Zdrowe Przemiany, bezpieczny powrót do treningu po przerwie, czy tak aktualne teraz przygotowanie do sezonu zimowego. Rosnąca liczba klientów sprawia, że poszukujemy rozwiązań zwiększających dostępność naszych usług w obiektach dających komfort ćwiczeń zarówno pod względem powierzchni, jak i nowoczesnego oraz bezpiecznego sprzętu. The Warsaw HUB znajduje się w nowym centrum biznesowym, przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Warszawy i jest bezpośrednio połączony z metrem, co sprawi, że będzie to dogodne miejsce ćwiczeń dla osób z praktycznie całego miasta - mówi Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness, odpowiedzialny m.in. za sieć Zdrofit.

Na użytkowników Zdrofit w The Warsaw HUB czeka duża powierzchnia sal fitness (171 mkw.) oraz bogato wyposażona siłownia ze sprzętem zarówno do ćwiczeń cardio, jak i kształtowania sylwetki (maszyny stosowe, wolne ciężary). W ofercie znajduje się również szeroki wybór zajęć fitness, które skupiają się na rozmaitych potrzebach klientów – zajęcia wspierające zdrowie kręgosłupa, a także treningi skierowane do konkretnych grup odbiorców, w tym mam czy seniorów. Po ćwiczeniach użytkownicy mogą skorzystać z saun suchych znajdujących się w szatniach oraz zajrzeć do fitbaru ze zdrowymi przekąskami.

The Warsaw HUB został oddany do użytku w 2020 roku i w tej chwili jest już zapełniony niemal w 100 proc.

Tworząc nasze budynki szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo, zdrowie i komfort użytkowników, dlatego cieszy nas, że marka Zdrofit dołączyła do grona najemców w naszym budynku. W kompleksie poza nowoczesnymi przestrzeniami biurowymi znajduje się także centrum konferencyjne, światowej klasy hotele, pasaż handlowo-usługowy, sklepy spożywcze. Co ważne, wszystkie funkcje handlowe i zdrowotne są otwarte dla mieszkańców Warszawymówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

O The Warsaw HUB

The Warsaw HUB to wielofunkcyjny kompleks wieżowców, który powstał w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy, przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach kompleks składa z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych połączonych wspólnym, pięciokondygnacyjnym podium. Nowoczesna architektura obiektu to dzieło renomowanej pracowni AMC Andrzeja Chołdzyńskiego, projektanta m.in. Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Za wnętrza The Warsaw HUB odpowiada z kolei wielokrotnie nagradzany Przemysław „Mac” Stopa wraz z zespołem Massive Design.

The Warsaw HUB jest najbardziej innowacyjnym projektem zrealizowanym dotychczas przez Ghelamco, wychodzącym daleko poza ramy zwykłego kompleksu biurowców. Kompleks łączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnego biznesu. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej klasy przestrzenie biurowe i coworkingowe, centrum konferencyjne, hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, pasaż handlowo-usługowy i klub fitness.

W The Warsaw HUB zastosowane zostały najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają chronić najemców przed rozprzestrzenianiem się wirusów. Pracownicy budynków mają do swojej dyspozycji m.in. dedykowaną aplikację mobilną, która jest częścią budynkowego systemu operacyjnego Signal OS, stworzonego przez Ghelamco. W sytuacji zagrożenia epidemicznego poinformuje ona użytkowników, czy budynek działa w tzw. trybie pandemii.

International WELL Building Institute™ (IWBI) oficjalnie potwierdziło, że biura, powierzchnie handlowe i hotele kompleksu The Warsaw HUB należą do najbezpieczniejszych na świecie, przyznając im certyfikat WELL Health-Safety Rating. W przypadku hoteli jest to pierwsze takie wyróżnienie w Europie.

***

O GHELAMCO POLAND

Ghelamco Poland to lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie innowacji, zrównoważonego budownictwa i kreowania przestrzeni publicznej. Przez 26 lat, jako inwestor, deweloper i generalny wykonawca, firma ugruntowała swoją wiodącą pozycję na polskim rynku dostarczając 1 100 000 m2 najwyższej klasy powierzchni biurowej, mieszkaniowej, handlowej i magazynowej. Wolumen sprzedaży zrealizowanych projektów przekracza 1,3 mld EUR. Flagową inwestycją firmy jest kompleks biurowy Warsaw Spire wraz z placem Europejskim, uznany za najlepszy budynek biurowy na świecie w prestiżowym konkursie MIPIM Awards 2017.

Jako wizjoner w branży Ghelamco od lat konsekwentnie wdraża pionierskie projekty innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie budynków i wyznacza kierunki dla rozwoju rynku nieruchomości w Polsce. To właśnie belgijska firma odkryła potencjał Mokotowa, wprowadziła do Polski koncepcję parku biznesowego i jako pierwsza certyfikowała budynki biurowe w prestiżowym systemie BREEAM – firma posiada w swoim portfolio już 9 certyfikowanych projektów o łącznej powierzchni 320 000 m2. Ghelamco także jako pierwszy spośród deweloperów dostrzegł potencjał Woli – lokalizacji, w której powstaje aktualnie nowe biznesowe serce stolicy.

Ghelamco to także jedyny deweloper w Polsce, który postrzega zrównoważone budownictwo w szerszej perspektywie i aktywnie działa na rzecz kształtowania przestrzeni publicznej. Firma realizuje projekty na rzecz rewitalizacji całych dzielnic, kreując obszary wartościowe dla miasta, jak plac Europejski. By dodatkowo wesprzeć miastotwórcze inicjatywy, firma Ghelamco powołała do życia Fundację Sztuka w Mieście, której celem jest podnoszenie jakości miejskiej przestrzeni publicznej poprzez działania artystyczne czy ambientowe dla lokalnych społeczności. Dokonania Ghelamco zostały wyróżnione szeregiem nagród, m.in. siedemnastokrotnym tytułem Dewelopera roku w Polsce.

Informacje dla mediów:
Marek Gnap, Account Manager, Partner of Promotion
e-mail: , tel. 22 858 74 58 w. 95

Radosław Górecki, Communication Manager, Ghelamco Poland
email: tel. 795 104 982