BIURO PRASOWE

Partner of Promotion, 20.03.2018

Polski Komitet Energii Elektrycznej nowym klientem agencji Partner of Promotion


Agencja Partner of Promotion wygrała przetarg na obsługę PR Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej, najważniejszego stowarzyszenia reprezentującego polską branżę energetyczną.


Działania public relations dla PKEE obejmują m.in. obsługę biura prasowego, wsparcie w komunikacji kampanii „Energetyka KOCHA czyste powietrze” oraz bieżące doradztwo strategiczne
i komunikacyjne dla biur PKEE w Warszawie i Brukseli.

Polski Komitet Energii Elektrycznej jest stowarzyszeniem sektora elektroenergetycznego, zrzeszającym najważniejsze i największe polskie spółki energetyczne. Działalność Komitetu koncentruje się na zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem branży energetycznej w nowoczesnej gospodarce rynkowej. Stowarzyszenie reprezentuje interesy branży zarówno na forum krajowym jak i międzynarodowym.

Partner of Promotion to największa pod względem przychodów i zatrudnienia agencja PR w Polsce. Firma jest niekwestionowanym liderem branży w naszym kraju, a także jedną z najbardziej utytułowanych i doświadczonych agencji PR w tej części Europy. Spółka rozpoczęła działalność w 1994 roku. Od tego czasu oferuje kompleksowe usługi w takich obszarach jak: PR korporacyjny, PR marki, IR, social media, doradztwo i zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, a także w realizacji eventów oraz projektów specjalnych.