BIURO PRASOWE

Partner of Promotion, 08.01.2018

Social media Mercedes-Benz Warszawa pod opieką Partner of Promotion


W gronie klientów agencji Partner of Promotion pozostaje Mercedes-Benz Warszawa, salon zajmujący się sprzedażą i serwisem pojazdów marki Mercedes-Benz oraz smart. Agencja będzie odpowiedzialna za działania na sześciu kanałach social media i w środowisku Google. Współpracę przedłużono w wyniku przetargu.


W ramach umowy Partner of Promotion opracuje strategię działań komunikacyjnych i zaimplementuje ją na kanałach social media Mercedes-Benz Warszawa. Do obowiązków agencji będą należały m. in. komunikacja w mediach społecznościowych oraz działania z influencerami. Ponadto po stronie Partner of Promotion znajdzie się również obsługa wydarzeń w social media oraz kampanii e-marketingowych w środowisku Google.

Firmowy salon Mercedes-Benz Warszawa, działający od 2004 roku, zajmuje się sprzedażą i serwisem pojazdów marki Mercedes-Benz, smart, Maybach i Mitsubishi Fuso. Posiada w ofercie samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz szeroką gamę pojazdów do jazd testowych oraz zastępczych. Przy salonie działa również ASO Mercedes-Benz Warszawa, w którym są wykonywane naprawy serwisowe, blacharskie i lakiernicze samochodów wszystkich marek.