BIURO PRASOWE

Segro, 11.12.2017

SEGRO podwójnie nagrodzone w konkursie Eurobuild Awards 2017


Firma SEGRO, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, otrzymała dwie prestiżowe nagrody Eurobuild Awards 2017. W kategorii Tenants Award jako Best Warehouse of the Year zwyciężył SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, natomiast statuetkę Warehouse Manager of the Year odebrał Cezary Pawłowski, Property Manager SEGRO.


Eurobuild Awards to dla rynku nieruchomości komercyjnych niezwykle ważne wydarzenie. Rok do roku międzynarodowi eksperci wyróżniają i nagradzają podmioty odnoszące sukcesy na polskim rynku nieruchomości oraz w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W kategorii Tenants Award nagrody przyznawane są na podstawie głosów klientów oddawanych za pośrednictwem ankiet, które przeprowadza niezależna agencja badawcza Millward Brown. SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn został najlepszym zdaniem klientów magazynem i otrzymał tytuł Best Warehouse of the Year dzięki najwyższej łącznej ocenie 4,15 w skali od -5 do 5. Na drugim miejscu znalazł się kolejny park SEGRO: SEGRO Business Park Warsaw, Żerań. W przypadku Nadarzyna klienci najwyżej, na 4,25, ocenili między innymi: infrastrukturę magazynu, jakość posadzki, ulepszenia wprowadzone w obiekcie podczas trwania okresu najmu, warunki do pracy, a także dostępność i jakość lokalnego rynku pracy. SEGRO Business Park Warsaw, Żerań z łączną oceną 4,03 otrzymał najwyższą punktację 4,5 w obszarach: lokalizacji magazynu w kontekście dojazdów samochodem i transportem publicznym, warunków technicznych obiektu oraz ochrony budynku. Zarówno w przypadku Nadarzyna, jak i Żerania bardzo wysoko, na 4,25, została oceniona również lokalizacja parków w kontekście bliskości lotniska, dużego miasta i głównych szlaków komunikacyjnych. Nie dziwi zatem fakt, że 100% ankietowanych klientów obu parków odpowiedziało twierdząco na pytanie o to, czy gdyby aktualnie poszukiwali powierzchni magazynowych, zdecydowaliby się ponownie na ten sam obiekt.

W przypadku nagrody Tenants Award, Warehouse Manager of the Year, która trafiła do Cezarego Pawłowskiego, Property Managera SEGRO, a tym samym został on najlepszym managerem powierzchni magazynowych, klienci oceniali oni między innymi dostępność, czas reagowania, zrozumienie potrzeb, przyjazność i zaangażowanie.

– Bardzo dziękuję naszym klientom za to, że docenili pracę, którą wkładamy w zarządzanie parkami SEGRO. To dla nas niezwykle ważna nagroda, ponieważ została przyznana w efekcie bardzo pozytywnej oceny najbardziej obiektywnego, a jednocześnie wymagającego jury, czyli właśnie klientów. Ich satysfakcja jest motorem napędowym wszystkich naszych działań. Regularnie badamy poziom zadowolenia naszych najemców również na własne potrzeby i na podstawie wyników tych badań wprowadzamy odpowiednie zmiany. Nagroda potwierdza, że obrany przez nas kierunek jest słuszny – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

– Zdobycie tytułu Warehouse Manager of the Year jest dla mnie wielką satysfakcją, a nagroda dla SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to dodatkowy powód do dumy. To nasz flagowy park, który wciąż ma ogromny potencjał rozwoju. Dziękuję jego klientom za oddane głosy, które są dowodem uznania, a jednocześnie zobowiązują do dalszego podwyższania standardów naszej pracy – dodaje Cezary Pawłowski, Property Manager SEGRO.

Cezary Pawłowski pełni rolę Property Managera SEGRO od sześciu lat. Jest odpowiedzialny za zarządzanie trzema parkami logistycznymi. Dwa z nich zlokalizowane są w Warszawie (SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów), trzeci w Pruszczu Gdańskim (SEGRO Logistics Park Gdańsk). Łącznie ma ponad 12 lat doświadczenia pracy w nieruchomościach komercyjnych.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, to centrum logistyczne o powierzchni ponad 100 000 m2, znajdujące się zaledwie pięć kilometrów od administracyjnych granic stolicy. Jednym z jego głównych atutów jest bliskość dróg krajowych: numer 8 prowadzącej do Wrocławia oraz numer 7 łączącej Warszawę z Krakowem, a także niewielka odległość od autostrady A2. Docelowy potencjał parku to ponad 160 000 m2.

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl