BIURO PRASOWE

Volkswagen, 08.08.2016

Są marzenia do spełnienia! Zostań wolontariuszem Fundacji Mam Marzenie


Wejście na wieżę Eiffla, spotkanie z Myszką Miki, laptop i rower – to kilka marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, które czekają na spełnienie. Niestety, wiele oddziałów fundacji cierpi na brak wolontariuszy, przez co realizacja marzenia trwa czasem bardzo długo. Aby to zmienić Fundacja Mam Marzenie poszukuje osób, które chciałyby wspierać jej działalność. Są marzenia do spełnienia – dołącz do nas i pomóż nam je zrealizować!

Spełnianie marzeń dodaje chorym dzieciom otuchy, siły do walki oraz nadziei na lepszą przyszłość. Dzięki zaangażowaniu i energii wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie, od początku działalności spełniono już ponad 6700 marzeń chorych dzieci! Kiedy brakuje wolontariuszy, fundacja przestaje działać. W tym momencie wszystkie oddziały fundacji potrzebują wsparcia – nowych wolontariuszy.

Jako wolontariusze wprowadzamy promyk radości i nadziei w życie chorych dzieci, ale oprócz tego czerpiemy wiele także dla siebie. Nie ma nic piękniejszego niż szczery uśmiech dziecka i jego słowa: "Dziś jest najlepszy dzień w moim życiu, spełniło się moje marzenie"- mówi Aleksandra Janczak, wolontariuszka warszawskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Korzyści z bycia wolontariuszem jest wiele. Spełnianie marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie to powód do wielkiej dumy i źródło wielkiej radości. Wolontariusze nabywają ciekawe znajomości oraz rozwijają wiele umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych, co owocuje m.in. w życiu zawodowym.

Osobiście nie wyobrażam sobie już życia bez Fundacji Mam Marzenie. Przekonałam się, że spełnianie swoich marzeń jest piękne, ale spełnianie marzeń innych może być jeszcze piękniejsze! – wyznaje Karolina Rogozińska, wolontariuszka trójmiejskiego oddziału fundacji.

Teraz Ty również możesz się o tym przekonać! Serdecznie zapraszamy do wsparcia działań Fundacji Mam Marzenie. Bycie wolontariuszem to wiele nadzwyczajnych emocji i wielka satysfakcja ze spełnienia marzeń i radości, jaką się wnosi w życie dzieci.

Osoby zainteresowane wolontariatem oraz wsparciem działań Fundacji Mam Marzenie są proszone o kontakt z koordynatorem właściwego oddziału. Numer telefonu, a także informacje, gdzie spotykają się wolontariusze znajdują się na stronie www.MamMarzenie.org w zakładce Wolontariat.

***

O Volkswagen Samochody Użytkowe

Volkswagen Samochody Użytkowe to marka dostarczająca na rynek lekkie samochody dostawcze. Niezmiennie od ponad 60 lat produkty z logo Volkswagen Samochody Użytkowe charakteryzują się niezawodnością, innowacyjnością i najwyższą jakością. W swoim portfolio marka posiada cztery modele: Caddy, Transporter, Amarok i Crafter. Niezwykle wytrzymałe, praktyczne, oferujące wyjątkowo dużą liczbę wariantów specjalistycznych zabudów, sprawdzają się praktycznie w każdej branży.

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe od lat angażuje się w rozwój i promocję polskiego sportu. Od 2013 r. jest sponsorem reprezentantki Polski w windsurfingu, Zofii Klepackiej, a od roku 2014 r. wspiera drużynę kolarstwa górskiego Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team, w której skład wchodzą m.in.: Bogdan Czarnota, Michalina Ziółkowska, Katarzyna Solus-Miśkowicz i Michał Ficek.