BIURO PRASOWE

OKI, 07.07.2015

Oki wprowadza letnie promocje na cyfrowe drukarki LED oraz urządzenia wielofunkcyjne


Oki ogłosiło nowe ,,Letnie Promocje Cashback", dzięki którym klienci końcowi kupując wybrane drukarki lub urządzenia wielofunkcyjne mogą uzyskać do 420 zł cashback. Promocje trwają od 1 lipca do 30 września 2015 r.

Letnie Promocje to doskonała okazja dla klientów końcowych, by nabyć nasz sprzęt i cieszyć się możliwościami, jakie daje technologia Oki, a jednocześnie sporo zaoszczędzić. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa oraz jego wymogów, Oki jest w stanie zaoferować sprzęt, który będzie idealnym rozwiązaniem dla danego biznesu – od niezawodnej drukarki mono A4 B412dn po kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A4 z serii MC300 – powiedział Ibrahim Ahmet, General Manager Channel Marketing EMEA w OKI Europe Ltd.

Oferowane w Letniej Promocji niezawodne urządzenia wielofunkcyjne z serii MC300 to kompaktowe, przyjazne środowisku i idealne do codziennego druku maszyny zaprojektowane z myślą o wymaganiach nowoczesnego biznesu. Duża prędkość, dwustronne drukowanie, skanowanie i kopiowanie, automatyczny podajnik RADF oraz najwyższa jakość kolorowego druku w HD i niezrównana elastyczność współpracy z innymi mediami pozwala na sprawne i skuteczne zarządzanie drukiem wewnątrz każdego przedsiębiorstwa. W ramach ,,Letniej Promocji Cashback" klienci końcowy kupując urządzenie Oki z serii MC300 mogą uzyskać zwrot gotówki w wysokości 420 zł.

Oki oferuje swoim klientom również promocję cashback w kwocie 170 zł przy zakupie ekonomicznej drukarki mono A4 B412dn, która nadaje się idealnie do szybkiego druku lub udostępniania dokumentów w sieci. To profesjonalne, a zarazem niedrogie kompaktowe urządzenie, posiada funkcję druku dwustronnego i wiele innych przydatnych udogodnień. W połączeniu z solidnym i przyjaznym użytkownikowi designem, drukarka ta stanowi idealne rozwiązanie dla mikro i małych grup roboczych.

Zarówno model B412dn, jak i urządzenia z serii MC300 zwiększają możliwości druku mobilnego. Wszystkie modele oferowane w promocji są kompatybilne z Airprint oraz Google Cloud Print, zapewniając tym samym dodatkową wygodę i elastyczność drukowania mobilnego.

Jesteśmy zdania, że nowoczesne przedsiębiorstwa powinny wymagać więcej od rozwiązań druku. Nasze Letnie Promocje są jeszcze jednym powodem by rozpocząć korzystanie z najnowocześniejszych technologii Oki i cieszyć się drukiem najwyższej jakości, który jest u nas standardem – dodaje Ibrahim Ahmet.

Drukarka B412dn oraz urządzenia z serii MC300 sprzedawane są wraz z wydłużoną trzy letnią gwarancją Oki. Aby gwarancja obowiązywała wystarczy zarejestrować zakupione produkty w terminie do 30 dni od daty zakupu.

Więcej informacji na temat aktualnych promocji Oki można znaleźć na stronie www.oki.pl/promotions.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/OKI.Polska

***

O OKI Europe

OKI Europe Ltd jest działem Oki Data Corporation, globalnej firmy zajmującej się działalnością typu business-to-business, która koncentruje się na tworzeniu profesjonalnych drukujących produktów, aplikacji i usług komunikacyjnych typu in-house, mających zwiększać wydajność dzisiejszych i przyszłych przedsięwzięć.

Jest to firma o ugruntowanej pozycji jednej z wiodących marek rozwiązań w obszarze druku, zarówno pod względem wartości, jak i sprzedanych produktów. Przez ponad 60 lat OKI Europe dostarcza zaawansowane rozwiązania druku na całym świecie, wprowadzając przełomowe technologie, które wspierają potrzeby zarówno dużych jak i małych firm. Nasz pionierski rozwój technologii druku cyfrowego LED umieścił OKI w rynkowej czołówce firm dostarczających przyjazne środowisku, ekologiczne, urządzenia drukujące w wysokiej rozdzielczości.

Oprócz szerokiego portfolio wielokrotnie nagradzanych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, OKI oferuje szereg usług, które pomagają zoptymalizować drukowanie i obieg dokumentów. To, wraz z zintegrowanym pakietem technologii i narzędzi programowych, może pomóc firmom przejąć kontrolę nad kosztami druku i prowadzeniem dokumentacji w bezpiecznym środowisku, niezależnie czy praca biura bazuje na mobilności czy rozwiązaniach
w chmurze.

Obecnie OKI Europe zatrudnia około 1100 osób w 21 lokalizacjach (biura handlowe i zakłady produkcyjne) i jest reprezentowany w 60 krajach w całym regionie EMEA.

Oki Data Corporation jest częścią Oki Electric Industry Co. Ltd. z siedzibą w Tokyo, który jako pierwszy japoński producent telekomunikacyjny został założony w 1881 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.oki.pl oraz www.okieurope.pl

Kontakt dla mediów:
Justyna Kamińska

+48 22 858 74 58 (#39)