BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 18.06.2015

Niespodzianka dla mieszkańców Rzeszowa, Krakowa oraz Wrocławia. Trasa P14 przedłużona do Berlina!


PolskiBus.com serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa, Krakowa i Wrocławia do odwiedzenia Berlina! Już od 26 czerwca, dzięki kolejnej nowości w ofercie PolskiBus.com, będzie to prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Od tego dnia autokary kursujące w ramach linii P14 będą docierać aż do stolicy Niemiec. Przedłużone połączenia realizowane będą dwa razy dziennie. Pozostałe kursy, tak jak dotychczas, zakończą swoją trasę we Wrocławiu. Zachęcamy do zaplanowania swojej niezapomnianej podróży do Berlina już teraz! Bilety w wyjątkowo atrakcyjnych cenach są już dostępne na stronie www.polskibus.com.

"Jest nam niezmiernie miło poinformować, że linia P14 staje się połączeniem międzynarodowym. Dzięki temu dajemy naszym pasażerom niepowtarzalną szansę odkrycia uroków Berlina w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wszystkim osobom, które chciałyby zwiedzić to przepiękne miasto przypominamy, że im wcześniej dokonają rezerwacji, tym cena będzie atrakcyjniejsza. Wyjątkowy Berlin w wyjątkowo niskiej cenie na pokładach bardzo komfortowych autokarów tylko z PolskiBus.com. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty" – mówi Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Rzeszowa do Berlina realizowane są z przystanku Dworzec Lokalny (daw. Podmiejski), znajdującego się przy ulicy Kasprowicza o godzinach: 08:40 oraz 18:40. Natomiast autokary jadące z Berlina w kierunku Rzeszowa, przez Kraków oraz Wrocław, odjeżdżają z dworca autobusowego ZOB Masurenallee 4-6, stanowisko 30 o godzinach: 00:20 oraz 09:00. Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

PolskiBus.com pragnie zapewnić swoim pasażerom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Z tego względu każdy autokar wchodzący w skład floty wyposażony jest w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz toaletę. Nasze pojazdy, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich, przygotowane są także do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się lub niepełnosprawnością. Wszystkie autokary kursujące w ramach linii P14 są ponadto wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami, przystosowane do ładowania laptopów i telefonów komórkowych.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101