BIURO PRASOWE

Segro, 26.05.2015

Develey w SEGRO Business Park Warsaw, Żerań


Kolejnym najemcą, który wprowadza się w maju do SEGRO Business Park Warsaw, Żerań jest jeden z największych producentów musztard i sosów delikatesowych w Europie – Develey. Firma zajmie prawie 900 m² powierzchni.

Develey działa na polskim rynku od 1995 roku. Bogate portfolio produktów firmy obejmuje m.in. musztardy, sosy do mięs, dressingi, ketchupy oraz inne popularne dodatki do potraw. W swoich zakładach Develey w Europie zatrudnia ponad 2 500 osób i eksportuje produkty do ponad 65 krajów na całym świecie.

Nowy magazyn znajduje się w sąsiedztwie zakładu produkcyjnego, co znacząco usprawni procesy logistyczne najemcy.

„Poszukiwaliśmy niewielkiego modułu magazynowego w pobliżu naszej fabryki, co zagwarantuje efektywny system dostaw i skróci czas realizacji zamówień. Dodatkowym atutem jest odpowiednie dostosowanie powierzchni do specyfiki naszej działalności" mówi Tomasz Lasota, Dyrektor Develey Polska.

„SEGRO Business Park Warsaw Żerań to nowoczesny obiekt magazynowy w standardzie klasy A, oferujący obiekty typu small business units, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem najemców prowadzących intensywną dystrybucję miejską. Dzięki zlokalizowaniu w pobliżu Trasy Toruńskiej, wchodzącej w skład północnej obwodnicy Warszawy, możliwe jest prowadzenie efektywnej logistyki na terenie całej aglomeracji warszawskiej" mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl