BIURO PRASOWE

Segro, 25.11.2014

Nowy Property Manager w SEGRO


SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, powiększył swój zespół o nowego pracownika. Od października 2014 Krzysztof Lisiecki objął stanowisko Property Managera, odpowiedzialnego za zarządzanie inwestycjami SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki oraz SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.


Krzysztof Lisiecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo. Licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami uzyskał w 2010 roku. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunkach: „Gospodarka nieruchomościami" oraz „Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej". W toku całej kariery zawodowej związany z nieruchomościami – początkowo w obszarze obsługi prawnej procesów zarządzania nieruchomościami, później zarządzania publicznym zasobem nieruchomości.

W zespole SEGRO Krzysztof Lisiecki opiekuje się dwoma parkami w rejonie Poznania: SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki oraz SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki, które oferują obecnie ponad 240 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej.

„Zgodnie z przyjętą przez nas strategią, zarządzamy naszymi parkami we własnym zakresie. Zarządzanie nieruchomościami z poziomu właściciela jest korzystne dla najemców, którzy mogą zwrócić się bezpośrednio do nas ze wszystkimi sprawami dotyczącymi funkcjonowania obiektu. Klienci bardzo cenią sobie bieżący, niekiedy nawet codzienny, kontakt z naszymi Property Managerami. Cieszymy się, że zespół Property Managerów SEGRO poszerzył się o osobę z tak bogatym doświadczeniem zawodowym." – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl