BIURO PRASOWE

Logitech, 05.08.2010

Dobierz mądrze swoje uzbrojenie: Logitech przedstawia najnowsze akcesoria z dedykowanej graczom serii G


Logitech przedstawia najnowsze modele akcesoriów dla graczy z serii G - bezprzewodowe słuchawki Logitech(r) Wireless Gaming Headset G930, mysz Logitech(r) Wireless Gaming Mouse G700 oraz klawiaturę Logitech(r) Gaming Keyboard G510. Nowe urządzenia od Logitech pozwolą w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie ulubionych gier.
- Najnowsze produkty z serii G dadzą przewagę każdemu graczowi - mówi Elliott Chin, senior manager w dziale product marketing for gaming w firmie Logitech. - Słuchawki gwarantujące przestrzenny dźwięk w konfiguracji 7.1, mysz z 13 przyciskami i klawiatura z panelem LCD, na którym wyświetlane są istotne informacje - wszystkie te rozwiązania zastosowane w najnowszej serii G opracowano z myślą o wygranych - dodaje.

Logitech Wireless Gaming Headset G930
Zdobywaj kolejne poziomy bez ograniczeń!

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G930 daje graczom możliwość korzystania z brzmienia w systemie 7.1 Dolby(r) surround. Pozwala to na szczegółowe odtworzenie panoramy dźwięku, dzięki czemu zawsze w porę usłyszymy wirtualnych przeciwników. W urządzeniu zastosowano technologię dwustronnej transmisji dźwięku bez kompresji, stworzoną specjalnie z myślą o graczach. Dzięki temu nie muszą oni martwić się opóźnieniami czy zakłóceniami typowymi dla bezprzewodowych słuchawek.

Zestaw słuchawkowy G930 wyposażono w trzy programowalne przyciski, dające pełną kontrolę nad muzyką i efektami dźwiękowymi, a także nad funkcjami oprogramowania do chatów. Miękko wyprofilowany pałąk zapobiega zmęczeniu nawet przy długotrwałym użytkowaniu, a aksamitne nakładki słuchawek redukują nacisk i skutecznie eliminują odgłosy z otoczenia. Wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów gwarantuje czyste i wyraźne brzmienie głosu nawet podczas najbardziej pasjonujących rozgrywek. Logitech G930 to idealny sprzęt dla zapalonych graczy. Nawet po 10 godzinnym maratonie, można w prosty sposób naładować baterię nie przerywając grania.

Logitech Wireless Gaming Mouse G700
Pełna kontrola

Mysz G700 została dostosowana do wymagań gier MMO, ale oferuje również precyzję niezbędną w grach typu FPS. Urządzenie daje pełną kontrolę niemal
w każdej grze. Mysz została wyposażona aż w 13 przycisków, które mogą zostać zaprogramowane zarówno do wykonywania pojedynczych akcji, jak i skomplikowanych sekwencji. Nawet najbardziej zaawansowane makra mogą zostać zaprogramowane pod konkretnym przyciskiem i obsługiwane jednym kliknięciem. Przyciski wkomponowano w urządzenie tak, by nie przeszkadzały w grze, kiedy nie są używane.

Szybkie łącze bezprzewodowe (1000 raportów na sekundę) gwarantuje graczom najlepsze osiągi bez opóźnień czy przerw w transmisji danych. Ergonomiczny kształt G700 sprawia z kolei, że mysz idealnie leży w dłoni, pozwalając na dowolnie długie rozgrywki bez uczucia zmęczenia. Dzięki dołączonemu do zestawu przewodowi zasilającemu, można naładować urządzenie lub przesyłać dane w sieci LAN.

Logitech Gaming Keyboard G510
Narzędzie niezbędne do zwycięstwa

Klawiatura Logitech Gaming Keyboard G510 daje graczom wszystkie narzędzia niezbędne do zwycięstwa. Urządzenie wyposażono w 18 programowalnych klawiszy, które mogą być wykorzystywane w trzech trybach. W ten sposób otrzymujemy do 54 różnych możliwości ustawienia funkcji. Makra można skonfigurować wcześniej lub tworzyć nowe w trakcie gry.

Opracowany przez Logitech GamePanel LCD na bieżąco wyświetla statystyki gry oraz informacje o działaniu systemu. Podświetlenie RGB z możliwością dostosowania kolorów, sprawia, że klawisze klawiatury są dobrze widoczne zarówno w dzień jak i w nocy. Ponadto, 3,5 mm złącze audio umożliwia podłączenie zestawu słuchawek analogowych przy wykorzystaniu cyfrowego sygnału ze złącza USB.

Cena i dostępność
Produkty z nowej serii G będą dostępne w sprzedaży detalicznej we wrześniu br.
w sugerowanych cenach detalicznych:
- 759 zł za słuchawki Logitech(r) Wireless Gaming Headset G930
- 419 zł za mysz Logitech(r) Wireless Gaming Mouse G700
- 419 zł za klawiaturę Logitech(r) Gaming Keyboard G510

Więcej informacji znajduje się na stronie www.logitech.com/g-series.

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()