BIURO PRASOWE

Logitech, 16.06.2009

Logitech(r) Bluetooth(r) Mouse M555b


Wykorzystaj możliwości technologii Bluetooth w którą wyposażony jest Twój notebook. Logitech Bluetooth Mouse M555b pozwoli Ci zapomnieć o wszelkich kablach i odbiornikach, a dzięki zastosowaniu super szybkiego trybu przewijania poruszanie się po obszernych dokumentach i arkuszach kalkulacyjnych przestanie być uciążliwe.
Najważniejsze cechy
 • Bezprzewodowa technologia Bluetooth(r) eliminuje konieczność stosowania dodatkowych odbiorników.
 • Dwa tryby przewijania - scroll myszy może pracować w dwóch trybach przewijania: superszybkim ułatwiającym pracę na obszernych dokumentach oraz tradycyjnym doskonale sprawdzającym się w zadaniach wymagających większej precyzji.
 • Laserowy mechanizm śledzenia gwarantuje precyzyjne działanie nawet na połyskujących i sękatych blatach. *
 • Wydajne zarządzanie zużyciem energii - mysz wyposażono we wskaźnik informujący o niskim stanie baterii, tryb uśpienia włączający się automatycznie, kiedy mysz nie jest używana oraz przełącznik on/off.


Wymagania systemowe
Komputery działające w opaciu o system operacyjny Windows(r) XP lub Windows Vista(r), Broadcom/Widcomm Bluetooth(r) BTW 1.4.2.21+, Windows(r) XP SP2 lub wyższy, Windows(r) XP 64 lub wyższy, Bezprzewodowa technologia Bluetooth(r)

Komputery Mac(r) działające w oparciu osystem operacyjny Mac OS(r) X 10.3.9 lub wyższy, Bezprzewodowa technologia Bluetooth(r)

Specyfikacja produktu
 • 5 programowalnych przycisków
 • Regulowana rozdzielczość do 1000 dpi
 • Wymiary: 99.4 x 57.9 x 34.0 mm
 • Waga:
  • 68 gram bez baterii
  • 116 gram z dwiema bateriami AA


Gwarancja
Trzyletnia limitowana gwarancja

Cena: 249 PLN

* Laserowy sensor nie działa na szklanych i lustrzanych powierzchniach

***

Logitech - informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki - muzyki, wideo, gier, mediów społeczościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Kontakt dla mediów:
Krzysztof Machnicki, Logitech: +48(22)8448278
()

Tomasz Cichocki, Partner of Promotion: +48(22)8587458#51
()