BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 04.06.2009

Premiera The Sims(tm) 3 już jutro!


Najbardziej oczekiwana gra roku - trzecia część serii The Sims - już w sprzedaży.
Nadszedł długo oczekiwany przez fanów moment premiery trzeciej części najbardziej popularnej symulacji życia. The Sims 3 wylądowała na sklepowych półkach, można ją kupić również za pośrednictwem Internetu na www.eastore.pl. Nowe Simy pojawiły się w wersji na komputery PC i Mac oraz telefony komórkowe w języku polskim. Natomiast na iPhone i iPod Touch zagramy w języku angielskim.

- Nie możemy doczekać się tego, co uda się stworzyć graczom dzięki The Sims 3 - powiedział Ben Bell, producent wykonawczy The Sims 3. - Teraz każdy może zrobić takiego Sima, jakiego tylko chce. Po raz pierwszy w historii serii można znaleźć się w całkowicie otwartym środowisku. Pokochają to zarówno zagorzali fani, jak i zupełnie nowi gracze.

The Sims 3 oferuje znacznie większe możliwości tworzenia, niż poprzednie części przygód Simów. Gracze mogą dowolnie kształtować wygląd i charakter swoich wirtualnych podopiecznych. Rozgrywka została zbudowana w taki sposób, aby poprzez dokonywane wybory dążyło się do z góry założonych krótko lub długoterminowych celów. W The Sims 3 istnieje także możliwość kręcenia własnych filmików, które następnie można udostępniać znajomym za pośrednictwem Internetu.

Każdy, kto zarejestruje swój egzemplarz The Sims 3 na PC lub Mac pod adresem pl.thesims3.com, otrzyma całkowicie za darmo dostęp do dodatkowego miasta - Riverview. Z rejestracją wiąże się również gratisowe przyznanie 1000 punktów SimPoints, które można przeznaczyć na wirtualne zakupy w Sklepie The Sims 3.

Więcej informacji na temat The Sims 3 znajduje się na oficjalnej stronie pl.thesims3.com oraz pod adresem www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: