BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 04.11.2008

Przedstawiamy Burnout(tm) Paradise The Ultimate Box


Już wkrótce kultowe wyścigi samochodowe pojawią się w znacznie bogatszej wersji.
Niedługo na sklepowe półki trafi specjalna edycja gry Burnout Paradise The Ultimate Box. Znajdą się w niej wszystkie dotychczas opublikowane dodatki, czyli Cagney i Bikes (motocykle) oraz całkiem nowe rozszerzenie o nazwie Party, umożliwiające wspólną zabawę nawet ośmiu graczom w trybie offline. Osoby, które posiadają już własną kopię Burnout Paradise, będą mogły nabyć dodatek Party za pośrednictwem PLAYSTATION(r)Network oraz Xbox LIVE(tm).

Rozszerzenie Party pozwoli na przeniesienie zabawy w nowy wymiar, w którym gracze przekazując sobie kontroler będą rywalizować ze sobą w licznych konkurencjach i wyzwaniach. W zestawie The Ultimate Box znajdą się także poprawki, usprawniające działanie gry - na przykład możliwość restartu każdego z wyścigów w trakcie jego trwania oraz łatwiejsze sterowanie samochodami dostępnymi na samym początku zabawy. Ponadto, w The Ultimate Box dodatek Network pozwoli także na śledzenie grających przyjaciół oraz otrzymywanie najświeższych wiadomości ze świata Burnout.

Burnout Paradise The Ultimate Box zadebiutuje w przyszłym roku w wersji na PLAYSTATION(r)3, Xbox 360(tm) oraz komputery osobiste. Gra na komputery PC zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej - dubbing. Więcej informacji na temat gry Burnout Paradise znajduje się na oficjalnej stronie burnout.ea.com oraz pod adresem www.ea.pl.

Gra będzie dostępna również w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store: www.eastore.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: