BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 31.10.2008

Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa w FIFA Manager 09


Nowa, polecana przez Jacka Gmocha odsłona managera piłkarskiego od dziś w sklepach!
W grze FIFA Manager 09 znajdziesz wiele licencjonowanych lig, w tym 1 500 klubów i 25 000 zawodników, gdzie aż 7 000 z nich posiada bardzo szczegółowy profil wraz z ich zdjęciami i informacjami o umiejętnościach. FIFA Manager 09 daje graczom pełną kontrolę nad swoją drużyną piłkarską. Pozwala ustalić skład, określać treningi dla zawodników oraz obierać odpowiednią taktykę. Gra umożliwia także pozyskiwanie piłkarzy, podpisywanie kontraktów oraz modernizację obiektów sportowych.

Dzięki grze FIFA Manager 09 poczujesz się jak prawdziwy manager drużyny piłkarskiej. Możliwości gry docenił sam Jacek Gmoch, niegdyś piłkarz, trener, działacz sportowy oraz selekcjoner reprezentacji Polski, który podjął się współpracy z firmą Electronic Arts. Wspólne działania promocyjne, reklamowe i public relations są związane z najnowszą odsłoną tej piłkarskiej gry strategicznej. Bieżące wydarzenia piłkarskie Jacek Gmoch komentuje na swoim blogu www.magicznyolowek.com.

Piłkarskie starcia na boisku zostaną ukazane w pełnym 3D i opatrzone profesjonalnym komentarzem na żywo - mecze po raz pierwszy w FIFA Manager 09 komentują Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.

FIFA Manager 09 dostępna jest na komputery PC w cenie 99,90 zł.

Gra dostępna również w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store: www.eastore.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: