BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 23.03.2007

UEFA Championship League 2006-2007 w sklepach!


Szansa dla miłośników piłki nożnej na uczestniczenie w rywalizacji najbardziej prestiżowych europejskich klubów piłkarskich - Lidze Mistrzów UEFA - stała się rzeczywistością. Electronic Arts Polska wprowadziło do sprzedaży grę UEFA Champions League(tm) 2006-2007 w wersji na PC DVD, a także na konsole PlayStation(r)2, PSP (PlayStation(r) Portable) i Xbox 360(tm). Grając w UEFA Champions League 2006-2007, zaznacie prawdziwej atmosfery chwały, prowadząc ulubione zespoły w jedynej grze wideo, która posiada oficjalną licencję Ligi Mistrzów.
Wersja na konsolę Xbox 360 zapewnia zupełnie nowy sposób piłkarskiej rywalizacji - gra w trybie Ultimate Team polega na kolekcjonowaniu wirtualnych kart umożliwiających doskonalenie ulubionych drużyn! Posługując się kartami starannie dobierasz piłkarzy, pracowników klubu i strategię stosowaną na boisku, co daje możliwość stworzenia wymarzonego zespołu. Skuteczne zarządzanie przyczynia się do lepszego zgrania drużyny, a umiejętne wykorzystywanie kart kadry, treningu, morale, sprawności fizycznej i zdrowia przekształci nawet najsłabszy klub w ciężkiego do pokonania rywala. UEFA Champions League 2006-2007 na Xbox 360 napędzana jest technologią gwarantującą płynny ruch zawodników na boisku i ułatwiającą wykonywanie efektownych, precyzyjnych zagrywek. Piłka zachowuje się realistycznie, głównie dzięki niezależnemu modelowi fizyki odpowiadającemu za jej ruch na murawie.

W UEFA Champions League 2006-2007 możesz grać także w trybie tradycyjnym. Poprowadź ulubiony klub przez kwalifikacje aż do wirtualnego finału Ligi Mistrzów. Odtwarzaj lub zmieniaj autentyczny układ grup oficjalnego turnieju, kierując poczynaniami dowolnego klubu. Ponadto nowy tryb UEFA Champions League Challenge wystawi na próbę nawet najbardziej zagorzałych fanów piłki nożnej, przedstawiając historyczne momenty rozgrywek Ligi Mistrzów z udziałem współczesnych drużyn.

W wersji na PC i konsole PlayStation 2 oraz PSP pojawia się tryb The Treble, a wraz z nim 400 wymagających zadań do wykonania. Jako menedżer masz tylko jeden sezon, by zrealizować największe piłkarskie marzenie - zdobyć potrójną koronę! Twoim zadaniem jest poprowadzenie drużyny przez trudy spotkań ligowych, meczów pucharowych i całej kampanii w Lidze Mistrzów. Zarządzaj swoją drużyną w domu i w podróży, gdyż w tym właśnie trybie możliwa jest synchronizacja stanu gry między konsolami PSP i PlayStation 2. Dzięki nowemu, szybkiemu systemowi sterowania Quick Controls możesz nieprzerwanie prowadzić atak na bramkę przeciwnika. Wykonywanie stałych fragmentów gry oraz oddawanie strzałów odbywa się przy użyciu jednego przycisku, bez konieczności przerywania i wznawiania zabawy!

Liga Mistrzów na komórkach
Już 6 kwietnia atmosfera Ligi Mistrzów zapanuje również na telefonach komórkowych! W tej wersji UEFA Champions League 2006-2007 możliwe będzie korzystanie ze specjalnego systemu wirtualnych kart, podobnego do tego zastosowanego w wersji na Xbox 360. Bawiąc się w kolekcjonera, będziesz kierować dokonaniami ulubionej drużyny. Zgromadzone karty stanowią integralną cześć wielkiego taktycznego planu a ich używanie powoduje wydawanie zawodnikom odpowiednich poleceń: podaj piłkę, wykonaj zwód, strzelaj itd. Za każdy sukces na boisku przyznawane są dodatkowe punkty i tzw. bonusy, powiększające pulę dostępnych kart.

UEFA Champions League 2006-2007 została wydana pod marką EA SPORTS(tm). Gra powstała w kanadyjskim studiu EA, mieszczącym się w Vancouver. Od dziś na półkach sklepowych znaleźć można wersje na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360, PlayStation 2 i PSP. UEFA Champions League 2006-2007 w Polsce dostępna jest wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

Więcej informacji o grze UEFA Champions League 2006-2007 znajdziecie na stronie http://www.polska.ea.com/games/10025/

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: