BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 14.03.2007

W ten piątek - Tiger Woods PGA TOUR 07 na konsolę Nintendo Wii


16 marca do sprzedaży trafi Tiger Woods PGA TOUR(r) 07 w wersji na konsolę Wii(tm). W najnowszej części popularnej serii gier golfowych siła i rodzaj każdego uderzenia kijem zależy wyłącznie od gracza! Dzięki wykorzystaniu możliwości innowacyjnych kontrolerów konsoli Wii zabawa polega na wykonywaniu realistycznych golfowych ruchów.
"Tiger Woods PGA TOUR 07 pasuje doskonale do konsoli Wii i jej rewolucyjnego systemu sterowania. Z ogromną przyjemnością przenieśliśmy więc naszą grę na tę platformę." - powiedział Todd Arnold, producent wykonawczy ze studia EA Redwood Shores.

Najnowsza odsłona najlepiej sprzedającej się serii gier golfowych oferuje 18 profesjonalnych pól golfowych oraz 35 zawodników do wyboru, zarówno tych znanych z prawdziwych rozgrywek jak i wymyślonych. Przygotuj się do walki o największe golfowe trofea! Niezmiernie intuicyjny interfejs obsługi sprawia, że grą cieszyć mogą się osoby w każdym wieku, a zabawa w domu nabiera prawdziwie golfowego klimatu.

Gra Tiger Woods PGA TOUR 07 powstała w studiu EA Redwood Shores. W ogólnoeuropejskim systemie klasyfikacji PEGI otrzymała kategorię wiekową 3+. Więcej informacji o serii Tiger Woods znaleźć można na stronie polskiego oddziału EA, pod adresem www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: