BIURO PRASOWE

Partner of Promotion, 09.03.2007

Partner of Promotion dla Goldenegg


Partner of Promotion pozyskało kolejnego klienta finansowego - firmę Goldenegg. W związku z planowanym intensywnym rozwojem spółki agencja będzie prowadziła dla Goldenegg kompleksowe działania public relations.
Partner of Promotion rozpoczyna współpracę z nowym klientem po wygraniu przetargu. W ramach umowy agencja zajmie się m. in. relacjami z mediami.
Firma Goldenegg - Niezależni Doradcy Finansowi działa na rynku od 2004 r. W jej ofercie znajdują się różne produkty finansowe - kredyty, fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz IKE. Biura Goldenegg zlokalizowane są w największych miastach Polski - w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Lublinie i Toruniu. Dla Goldenegg pracuje obecnie ponad 130 doradców finansowych.

Najbardziej rozwojową częścią działalności Goldenegg jest pośrednictwo i doradztwo przy udzielaniu kredytów hipotecznych. W roku 2006 firma pośredniczyła przy udzieleniu 1857 kredytów o łącznej wartości 395 mln zł (dla porównania w 2005 r. były to 533 kredyty o wartości 96 mln złotych). Goldenegg przewiduje, że wartość udzielonych kredytów w 2007 r. przekroczy 1 mld zł.