BIURO PRASOWE

Oshee, 03.08.2017

Najlepsza z najlepszych – Sonia Skrzypnik razem z OSHEE sięga po zwycięstwo!


Sonia Skrzypnik, polska zawodniczka Downhill, dzięki swojej pasji i determinacji sięga po najważniejsze trofea, w tym kolejne Mistrzostwo Polski 2017. Nic dziwnego, że marka OSHEE, której celem jest stałe motywowanie do działania, znalazła ze Skrzypnik wspólny język. OSHEE wspiera zawodniczkę w osiąganiu jeszcze lepszych czasów i realizacji sportowych celów.


Sonia Skrzypnik to najlepsza zawodniczka Downhill w Polsce. 17 lipca Skrzypnik udało się zdobyć złoty medal w kategorii kobiet podczas Mistrzostw Polski w Międzybrodziu Żywieckim, wyprzedzając drugą Inkę Janułę o niemal 6 sekund, a Elżbietę Figurę, która zdobyła 3. miejsce o 8,5 sekundy.

Przygoda Soni z Downhillem rozpoczęła się za czasów wczesnej szkoły podstawowej, kiedy to obecna Mistrzyni Polski zobaczyła starszych kolegów podczas wykonywania akrobacji na rowerach. Wtedy jeszcze nie myślała o Downhillu, ale wykonała pierwszy krok w tym kierunku – zaczęła od bikeparku. Od tego czasu wiele zmieniło się, a Sonia prze do przodu i osiąga najlepsze wyniki, nieraz lepsze od kolegów z trasy. Od zwyczajnej dziewczyny z sąsiedztwa, Sonia stała się Wonder Women polskiego Downhillu: zawodniczka mimo upadków, jeszcze ani razu nie była w gipsie, a wszystkie urazy kończą się co najwyżej na siniakach, czy szynach.

Sonię Skrzypnik i markę OSHEE połączyła determinacja do osiągania sukcesów, co wpisane jest w filozofię OSHEE: „Żyj, walcz, zwyciężaj!”. We współpracy z OSHEE, Mistrzyni Polski w Downhillu pokazuje, że dzięki wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów, można sięgać po najwyższe trofea.

***

Biuro prasowe OSHEE:
Agnieszka Supińska
a.supińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. kom: +48 570 878 838

O OSHEE:
OSHEE jest liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych w Polsce. W portfolio firmy znajdują się napoje izotoniczne, wody funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych, a także produkty spożywcze takie jak batony i ciastka zbożowe czy cukierki z witaminami. Marka inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna na 32 rynkach zagranicznych na 3 kontynentach. Na rynku polskim produkty dostępne są we wszystkich sieciach handlowych hipermarketów i supermarketów, a także w sklepach detalu tradycyjnego oraz fitness klubach.