Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Poszukujemy osoby na stanowisko: Account Executive.

WYMAGANIA:

• co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social mediach
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• znajomość narzędzi do monitoringu social media,
• doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi social mediach,
• umiejętność tworzenia tekstów tzw. „lekkie pióro”,
• umiejętności: kreatywnego myślenia, szybkość w działaniu, zorientowanie na cel,
• samodzielność i doskonała organizacja pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• przygotowanie i redagowanie materiałów prasowych oraz treści do publikacji w social mediach,
• realizowanie strategii komunikacji w kanałach social media oraz digital,
• tworzenie kreatywnego copy na kanały social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube,Twitter i inne),
• prowadzenie kampanii promocyjnych w kanałach social media,
• monitorowanie i analiza sytuacji w SM oraz digital,
• prowadzenie działań z zakresu SEO i SEM,
• realizowanie kampanii content marketing i influencer marketing,
• analizowanie skuteczności prowadzonych kampanii i raportowanie wyników bezpośrednio do klienta,
• współpracowanie z grafikami i firmami produkcyjnymi.

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• dobrą atmosferę pracy,
• przyjazną atmosferę pracy tworzoną przez młody i dynamiczny zespół.

Aplikacje proszę przesyłać na:
z dopisaniem w tytule nazwy stanowiska i numeru rekrutacji: AESM/05/2020.

Przypominamy o dopisaniu w CV następującej klauzuli:
"W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzanych danych osobowych w ramach realizacji procesu rekrutacji znajdują się pod adresem: http://www.partnersi.com.pl/praca/rekrutacja-przetwarzanie-danych-osobowych

Masz pytania?

Tel./fax: (+48) 22 858 74 58,

Siedziba
Partner of Promotion Sp. z o.o.
ul. Belgradzka 8 lok. 01,
02-793 Warszawa, Polska,