Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Agencja PR nr 1 w Polsce według wszystkich rankingów firm public relations poszukuje osoby, która wsparłaby nasz dział IT

OBOWIĄZKI:

• bieżące wsparcie działu IT,
• wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników,
• udzielanie porad informatycznych,
• rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem sieci LAN i urządzeń komputerowych,
• instalacja i konfiguracja oprogramowania na stacjach roboczych,
• bieżące prace administracyjne zlecone przez przełożonego,
• inne proste prace biurowe i administracyjne.

WYMAGANIA:

• znajomość funkcjonowania sieci LAN,
• znajomość systemów Windows (od 7 do 10),
• znajomość programów pakietu Office,
• zainteresowanie branżą IT,
• dobra organizacji pracy własnej,
• odpowiedzialność,
• skrupulatność,
• zdolność do analitycznego myślenia,
• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

OFERUJEMY:

• pracę i możliwość rozwoju zawodowego w największej polskiej agencji PR,
• wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i wiedzy,
• satysfakcję i codzienną dawkę humoru.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany naszą ofertą, wyślij do nas swoje CV na adres mailowy: . W tytule maila prosimy umieścić identyfikator ogłoszenia ASYS-IT/2019.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzanych danych osobowych w ramach realizacji procesu rekrutacji znajdują się pod adresem:

Masz pytania?

Tel./fax: (+48) 22 858 74 58,

Siedziba
Partner of Promotion Sp. z o.o.
ul. Belgradzka 8 lok. 01,
02-793 Warszawa, Polska,