Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Account Executive.

WYMAGANIA:

• minimum 6-miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze public relations, marketingu lub dziennikarstwa,
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu public relations,
• umiejętność opracowywania informacji prasowych – (tzw. „lekkie pióro”),
• znajomość języka angielskiego,
dodatkowym atutem będzie znajomość jednej branż: finansowa, spożywcza, energetyczna, nieruchomości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• wsparcie w organizacji eventów, konferencji i spotkań prasowych,
• przygotowanie i redagowanie materiałów prasowych oraz treści do publikacji w social mediach,
• koordynacja wysyłek pakietów prasowych do dziennikarzy oraz prowadzenia testów produktów,
• prowadzenie bieżącego kontaktu z dziennikarzami/ influencerami,
• udział w tworzeniu budżetów i harmonogramów kampanii informacyjnych,
• wsparcie zespołu w opracowaniu konceptów i strategii działań PR.

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• dobrą atmosferę pracy,
• doświadczony i chętny do współpracy zespół.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: .
W tytule maila prosimy umieścić numer referencyjny JAE/05/2020.

Przypominamy o dopisaniu w CV następującej klauzuli:
"W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzanych danych osobowych w ramach realizacji procesu rekrutacji znajdują się pod adresem: http://www.partnersi.com.pl/praca/rekrutacja-przetwarzanie-danych-osobowych

Masz pytania?

Tel./fax: (+48) 22 858 74 58,

Siedziba
Partner of Promotion Sp. z o.o.
ul. Belgradzka 8 lok. 01,
02-793 Warszawa, Polska,