BIURO PRASOWE

Philips, 01.06.2005

Kobiety bądźcie dumne ze swoich nóg! Moi - pierwsza maszynka tak bezpieczna dla skóry.


Powiedzmy prawdę, usuwanie zbędnych włosów jest w dzisiejszych czasach koniecznością. Chcemy być dumne ze swoich nóg, chcemy, aby były zawsze gładkie i piękne. Philips wprowadza totalnie nowe i innowacyjne rozwiązanie w damskiej depilacji - Moi - elektryczną bezprzewodową golarkę damską, która kompletnie redefiniuje kategorię golenia.
Seksowny, wystylizowany design golarki damskiej HP 6350 sprawia, że jest ona podobna do zwykłych maszynek, lecz gwarantuje nową metodę usuwania włosów. Moi jest golarką elektryczną, która po raz pierwszy łączy w sobie wszystkie zalety zwykłej i elektrycznej maszynki! Zaprojektowana specjalnie dla kobiet, jest odpowiedzią na wszystkie problemy związane z goleniem. Zacięcia i poraniona skóra odchodzą do przeszłości.

Moi, w przeciwieństwie do wszystkich innych maszynek, oferuje ochronę dzięki unikalnej kombinacji hypoalergicznej siateczki i nawilżacza z jojobą. Ze swoim unikalnym paskiem z jojobą, Moi sunie po ciele szybko i sprawnie, likwidując tarcie, pozostawiając skórę jedwabiście gładką.

Ruchoma głowica Moi dopasowuje się do kształtu ciała. Działa jak żyletka, ale dzięki siateczce zabezpieczającej ostrze goli bezpiecznie jak elektryczna golarka. Nawet trudno dostępne miejsca nie ukryją się przed jej zasięgiem. W przeciwieństwie do zwykłych ostrzy, Moi może byś używana zarówno na mokro, jak i na sucho. Dodatkowo, brak przewodu i akumulatorowe zasilanie pozwolą osiągnąć efekt pięknych, gładkich nóg o każdym czasie i w każdym miejscu, bez konieczności użycia jakichkolwiek pianek do golenia.

Dostępna w kolorze delikatnego błękitu, Moi jest ergonomiczna i świetnie pasuje do damskiej dłoni. Wyposażona dodatkowo w haczyk do wieszania pod prysznicem jest zawsze pod ręką, gotowa do użycia. Odchylana podstawka do ładowanie, sprawia, że jest ona wygodna do zabrania w podróż. Siedemnaście godzin to wystarczająco długo, aby Moi była w pełni naładowana i działała przez kolejne dwa tygodnie. Jej idealny rozmiar sprawia, że z łatwością może wsunąć się do torebki w ostatniej chwili przed wyjściem na randkę lub wyruszeniem w podróż.

Sugerowana cena detaliczna golarki damskiej HP 6350 - 259 zł

***

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) jest największym europejskim koncernem elektronicznym i jednym z największych koncernów tej branży na świecie. W 2004 roku światowa sprzedaż Philips zamknęła się sumą 37,66 USD (30,3 mld Euro). Firma zatrudnia 159,7 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach. Strategiczne obszary działalności firmy to: ochrona zdrowia, style życia oraz technologia. Philips jest światowym liderem na rynku diagnostycznego sprzętu medycznego systemów monitorowania pacjentów, telewizorów kolorowych, golarek elektrycznych, oświetlenia. Dodatkowe informacje na stronach www.pr.philips.pl.

Dodatkowych informacji udzielają:

Philips Polska
Beata Ptaszyńska-Jedynak
PR Manager
tel: (022) 571 03 32, 0602 411 680
e-mail:

Partner of Promotion,
Agnieszka Rejer
Account Manager
Telefon: (22) 858 74 58
e-mail: