BIURO PRASOWE

Oshee, 13.12.2019

Portfolio produktów OSHEE powiększyło się o batony proteinowe w 2 nowych smakach


Firma OSHEE po sukcesie linii OSHEE Protein Bars wprowadza do sklepów kolejne dwa nowe warianty smakowe popularnych batoników proteinowych. Do dotychczas dostępnych przekąsek wysokobiałkowych o smakach vanilii, mlecznej czekolady i masła orzechowego dołączają batonik kokosowy oraz drugi ze słonym karmelem.

Tym samym portfolio batoników wysokobiałkowych od OSHEE rozrosło się do pięciu wariantów smakowych popularnych przekąsek. Decyzja o powiększeniu portfolio linii proteinowej była naturalną odpowiedzią na zainteresowanie konsumentów, którzy chętnie sięgają po produkty marki ze względu na ich smak, czysty skład wolny od tłuszczów trans i oleju palmowego, a także zawarte w składzie produktu wysokojakościowe białko serwatkowe Premium WPC.

„Klienci oczekują od produktów funkcjonalnych połączenia dwóch dość rozbieżnych cech – tak jak kiedyś determinantem wyboru przekąski funkcjonalnej był przede wszystkim skład i koszyści dla zdrowia, dziś konsumenci aktywnie uprawiający sport równie dużą wagę przywiązują do dobrego smaku produktu” – mówi rzecznik prasowy OSHEE, Kamila Rybikowska. „Linia OSHEE Protein Bars pośród szerokiej oferty dostępnych w sklepach produktów stanowi właśnie taką przekąskę – która nie tylko wpisze się w nasz plan dbania o sylwetkę, ale również dostarczy nam odrobiny przyjemności” – przekonuje Rybikowska.

Batoniki OSHEE Protein Bars Low Sugars zawierają wysokojakościowe białko serwatkowe Premium WPC 80. Zawartość cukru w nowych przekąskach została zredukowana do 0,8 g w batonie kokosowym i 0,9 w wesji z solonym karmelem, dzięki czemu wyczuwalna słodycz nie niesie za sobą wyrzutów sumienia. Ponadto produkty z linii batoników proteinowych OSHEE nie zawierają aromatów, sztucznych barwników ani oleju palmowego i tłuszczów trans. Dzięki wzbogaceniu receptury o cenne witaminy: niacynę, witaminę C, kwas pantotenowy, witaminę B6 oraz kwas foliowy batoniki OSHEE świetnie sprawdzą się w roli wzmacniającej przekąski w pracy, na spacerze, czy po treningu.

***

Biuro prasowe OSHEE:
Agnieszka Supińska

Tel: 22 858 74 58

O OSHEE:
OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.

OSHEE to marka stworzona z pasji do wygrywania. Jeśli podążasz za swoim celem, walczysz do końca i swoje porażki traktujesz jako część Twojego sukcesu - OSHEE jest właśnie dla Ciebie.

Od momentu powstania OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

OSHEE motywuje. OSHEE inspiruje. OSHEE daje energię do walki z codziennymi wyzwaniami. OSHEE to działanie. OSHEE to rozwój i ciągłe doskonalenie. OSHEE to okrzyk zwycięstwa na mecie! OSHEE to radość po ciężkiej walce. LIVE, FIGHT, WIN!