BIURO PRASOWE

STIHL, 20.09.2019

Agroshow 2019: STIHL prezentuje przełomową pilarkę i zaprasza gości do piłkarskiej zabawy


W podpoznańskich Bednarach odbywa się Agroshow 2019 - największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie! Spośród ok. 800 wystawców wyróżnia się stoisko firmy STIHL, na którym prezentowana jest najnowsza pilarka dla profesjonalistów – MS 500i. Przedstawiciele Oficjalnego Partnera Ekstraklasy zapraszają też gości do piłkarskiej zabawy: na specjalnie przygotowanym boisku prowadzony jest „Turbokonkurs ze Stihlem”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody!


Agroshow 2019 to znakomita okazja do zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców rewolucyjnej pilarki STIHL MS 500i, która w tym miesiącu została wprowadzona na polski rynek. To nowoczesne narzędzie wyróżnia się niespotykanym do tej pory stosunkiem ciężaru do mocy urządzenia, co pozwala profesjonalistom znacząco zwiększyć wydajność pracy. Istotną cechą charakterystyczną MS 500i jest również elektronicznie sterowany wtrysk paliwa - technologia STIHL Injection. Za jej sprawą czujniki mierzą ciśnienie atmosferyczne, temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną oraz przekazują informacje do sterownika. Ten z kolei może na podstawie ustalonych wartości optymalnie określić ilość paliwa i czas zapłonu. W rezultacie dozowanie paliwa jest realizowane poprzez odpowiednie otwarcie i zamknięcie zaworu. Obecni na targach Agroshow 2019 eksperci firmy prezentują możliwości tego i innych godnych XXI wieku urządzeń, które w istotny sposób mogą pomóc gościom targów w usprawnieniu pracy w gospodarstwie i w lesie.

Turbokonkurs dla fanów futbolu
Jako Oficjalny Partner Ekstraklasy, STIHL dba o propagowanie sportu i aktywnego stylu życia. Przy firmowym stoisku na Agroshow powstało miniboisko do piłki nożnej, na którym przez cały weekend będzie trwać wspaniała zabawa. Gwoździem programu jest „Turbokonkurs ze STIHL’em”, prowadzony przez znanego dziennikarza Canal+ Sport, Bartosza Ignacika. Piłkarski specjalista sprawdzi umiejętności techniczne gości w kilku widowiskowych konkurencjach. Ci odwiedzający, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami, będą mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Warto zajrzeć do miejscowości Bednary, choćby po to żeby dowiedzieć się więcej na temat najnowszych trendów na rynku sprzętu rolniczego i spróbować swoich sił w Turbokonkursie!

***

 

Biuro prasowe:
Marcin Bratkowski
tel.: 22 858 74 58 wew. 52
e-mail:

Jarosław Zakrzewski
tel.: 22 858 74 58 wew. 68
e-mail:

STIHL® jest zarejestrowaną marką ANDREAS STIHL AG & Co. KG.
Dalsze informacje znajdą Państwo na stronie: www.stihl.pl.